Londono „Tottenham“ komanda atsakomosiose UEFA Europos lygos šešioliktfinalio rungtynėse 4:0 sutriuškino „Wolfsberger“ futbolininkus. Jose Mourinho auklėtiniai bendrame rezultate triumfavo rezultatu 8:1.

Dele Alli 10-ąją minutę nuostabu smūgiu per save nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Carlosas Viniciusas 50-ąją minutę puikiu smūgiu galva padvigubino šiose rungtynėse Anglijos klubo pranašumą 2:0.

Garethas Bale’as 73-ąją minutę galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

C.Viniciusas 83-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką, o „Tottenham“ iškovojo pergalę rezultatu 4:0.