CZE TUR 21:40
    Birželio 29 d., šeštadienis
    SUI ITA 18:40
    GER DEN 21:40

Sekmadienio vakarą Europos futbolo čempionate uždarė antroji C grupės akistatoje. Anksti į priekį išsiveržusi Anglija čia 1:0 įveikė Serbijos rinktinę.

Jau 13-ą minutę Jude'as Bellinghamas nuostabiai galva pasiuntė kamuolį į vartus ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį favorite laikomai Anglijos rinktinei.

Jam šioje atakoje pagelbėjo Bukayo Saka, kuris demonstravo puikią techniką ir atliko gražų smūgį į aikštės gilumą (1:0)

Vėliau sau progas stengėsi susikurti ir Serbijos futbolininkai. Savo šansą turėjo Aleksandras Mitrovičius, o 35-ą minutę Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus bandymas pasiųsti kamuolį už gynybos ribų buvo sužlugdytas.

Tiesa, įvarčio nepelnę serbai kėlinio pabaigoje sulaukė ir kitų nemalonių žinių. 43 min. dėl traumos ir rikiuotės iškrito Filipas Kostičius. Su ašaromis akyse futbolininkas paliko aikštę, o Serbijos treneris buvo priverstas daryti keitimą.

„Sausas“ kėlinys

Po pertraukos abi komandos grįžo su tikslu pelnyti sau įvarčius, tačiau progos visgi neišsipildydavo.

77-ą minutę ilgai tylėjęs pavojingą progą sukūrė ir Harry Kane’as, tačiau jo smūgis galva sudrebino vartų konstrukciją.

Tiksint paskutinėms rungtynių minutėms Dušanas Vlahovičius baudos aikštelės krašte sulaukė atšokusio kamuolio ir pavojingai smūgiavo į vartus, bet vartininkas meistriškai pamušė kamuolį ir apsaugojo savo komandą nuo įvarčio.

Primename, kad pirmame C grupės susitikime Danijos ir Slovėnijos sužaidė lygiosiomis

Mačo transliaciją rasite naujienos viršuje, o visas „Euro 2024“ naujienas galite sekti specialiame polapyje.

******

RUNGTYNIŲ EIGA

2 kėlinys:

82 min. Dušanas Vlahovičius baudos aikštelės krašte sulaukė atšokusio kamuolio ir smūgiavo į vartus, bet vartininkas meistriškai pamušė kamuolį ir apsaugojo savo komandą nuo įvarčio.

77 min. Pavojingą progą sukūrė Anglijos kapitonas. Harry Kane'as iššoko aukštai ir sulaukė perdavimo, bet jo smūgis galva atsimušė į skersinį.

65 min. Filipas Mladenovičius tiksliai įmušė kamuolį į baudos aikštelę, bet vienas iš Anglijos gynėjų buvo atidus ir permušė kamuolį tolyn nuo vartų.

56 min. Anglijos rinktinės ilga ataka iš pradžių baigėsi atremtu T. Alexanderio-Arnoldo smūgiu, o vėliau jis surado baudos aikštelėje J. Bellinghamą. Visgi, iš jo kamuolį atėmė sėkmingai sužaidęs Serbijos rinktinės gynėjas.

49 min. Andrija Živkovičius beveik susikūrė progą, bet jo bandymas išvesti komandos draugą į priekį nepavyko.

1 kėlinys: Serbija 0:1 Anglija

43 min. Nemalonios naujienos serbams jau pirmajame kėlinyje. Dėl traumos ir rikiuotės iškrito Filipas Kostičius. Su ašaromis akyse futbolininkas paliko aikštę, o Serbijos treneris buvo priverstas daryti keitimą.

35 min. Dar vienas neblogas Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus bandymas pasiųsti kamuolį už gynybos ribų sužlugdomas ir nusiunčiamas į saugią vietą.

25 min. Kyle'as Walkeris žaibiškai persivarė kamuolį link varžovų vartų, bet perdavimas Harry Kane'ui buvo per greitas.

20 min. Aleksandaras Mitrovičius turėjo gerą šansą. Serbas gražiai apsivertė savo žmogų aikštelėje, bet smūgiavo visai šalia dešiniojo virpsto.

13 min. ĮVARTIS!!! Jude'as Bellinghamas nuostabiai galva pasiunčia kamuolį į vartus ir pelno pirmąjį rungtynių įvartį! Jam pagelbėjo Bukayo Saka, kuris demonstravo puikią techniką ir atliko gražų smūgį į aikštės gilumą (1:0)

6 min. Filipas Kostičius rado vietos perdavimui, bet turėjo nusivilti, nes nė vienam komandos draugui nepavyko jo priimti.

Komandų startinės sudėtys:

Afrikos čmpionate šiandien nieko naujo , kokios čia rinktinės? Čia afrika2024
Tai cia neva galingi,i kazkokius titulus pretenduojantys anglai?Imuse pradzioje ivarti ir visoms rungtynems i gynyba sulindo,ir tai viso labo tik su vidutiniokais serbais zaisdami.