Turkijos čempionate pergalę per pratęsimą pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ komanda, kuri 97:90 nugalėjo Jalovos „Basketbol“ krepšininkus.

Dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje Stambulo klubas turėjo 13 taškų deficitą ir pratęsimą išplėšė tik fantastiško Nicolo Melli tritaškio dėka.

Po nelengvos pergalės Š.Jasikevičius nebuvo patenkintas komandos žaidimu ir dėl jo prisiėmė atsakomybę. „Manau, kad ne itin gerai paruošiau savo komandą rungtynėms. Prisiimti atsakomybę nėra lengva ir tai dažniausia tenka daryti treneriui. Taigi šiandien nepadariau gero darbo. Mes neturime bėgti nuo savo atsakomybių.

Varžovai labiau kovojo, greičiau bėgo ir jie viskuo geresni buvo už mus. Smagu, kad tokiomis sąlygomis pavyko laimėti rungtynes. Negrįžtame namo liūdini, kadangi iškovojome pergalę. Vis tik turime būti sąžiningi prieš save ir suprasti, kas šiandien atsitiko“, – kalbėjo strategas iš Lietuvos.

Dviem pergalėmis startavusi Stambulo ekipa dvigubos Eurolygos savaitės metu susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Berlyno ALBA komandomis.