Įspūdingame mūšyje pralaimėjimą patyrė Sakramento „Kings“ (20-18) komanda, kurios marškinėlius vilki Domantas Sabonis.

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 134:136 (38:37, 35:36, 36:36, 25:27) nusileido Los Andželo „Lakers“ (19-21) krepšininkams, pasiekusiems penktąją pergalę iš eilės.

Sakramento klubas pralaimėjo tris rungtynes iš paskutinių keturių, o „Lakers“ ekipa dar nėra suklupusi šiais metais.

D.Sabonis aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (10/15 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 4 klaidas ir 6 sykius prasižengė.

Įdomu tai, kad rungtynėse nė karto nebuvo fiksuotas dviženklis skirtumas tarp komandų. Viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei De‘Aaronas Foxas dvitaškiu išvedė aikštės šeimininkus į priekį (132:130), bet jau kitoje atakoje dvitaškį su pražanga įvertė LeBronas Jamesas (132:133).

Likus 7 sekundėms, vieną baudos metimą dar pridėjo Russellas Westbrookas. Visgi, Sakramento ekipa surado atsaką ir jį vėl surengė D.Foxas (134:134).

Likus žaisti 3 sekundes, tas pats D.Foxas pažeidė taisykles, o Dennisas Schroderis neklydo ir baudų metimais išvedė svečius į priekį – 134:136.

D.Foxas mėgino gelbėti komanda, tačiau tritaškis tikslus nebuvo.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 34 (11/19 dvit., 0/2 trit., 12/14 baud., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis 25 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 18, Kevinas Huerteris 17, Keeganas Murray 16 (4/5 trit.), Trey Lylesas 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (13/22 dvit., 1/6 trit., 8/9 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Thomasas Bryantas 29 (12/14 dvit., 14 atk. kam.), Dennisas Schroderis 27 (4/5 trit.), Russellas Westbrookas 23 (15 rez. perd.), Patrickas Beverley ir Wenyenas Gabrielis po 6.