„Panevėžys“ UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkų pranašumą, o bendrame rezultate jiems nusileido 1:7 ir baigė pasirodymą šioje atrankoje.

Afimico Pululu 12-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Jagiellonia" į priekį 1:0. Taras Romančiukas standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Noelis Mbo atliko smūgį per save, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas. J.Moutinho baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pasižymėti nepavyko. Nicolas Gorobsovas pirmojo kėlinio pabaigoje pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

N.Mbo antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį galva, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Jesusas Imazas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Vytautas Černiauskas. Kristofferio Hanseno smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

A.Pululu 69-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Markas Beneta susitikimo pabaigoje nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0. Sivertas Gussias tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 1:3.

Dabar „Panevėžys“ žais UEFA Europos lygos atrankoje, kur trečiajame etape susitks su Tel Avivo „Maccabi“ klubu.  Tam, kad patektų į Europos lygą, „Panevėžys“ turės įveikti dar du etapus.

Norint žaisti UEFA Konferencijų lygoje, jiems pakaks laimėti viename iš likusių dviejų etapų.