Po žinios apie „Visų žvaigždžių“ rungtynes – solidus Sabonio pasirodymas Bostone

pataikė kuriozinį tritaškį

Pralaimėjimą NBA patyrė Indianos „Pacers“ komanda su Domantu Saboniu. Lietuvio klubas svečiuose 112:118 (31:32, 29:29, 24:31, 28:26) pripažino Bostono „Celtics“ pranašumą.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvit., 1/3 trit., 9/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Bostono komandą į priekį vedė 32 taškus surinkęs Kemba Walkeris. Gynėjas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą ir jo dėka klubas nutraukė trijų nesėkmių seriją.

„Pacers“ pirmoje mačo pusėje pirmavo 14 taškų, bet per paskutines 24 minutes nepirmavo nei karto ir pralaimėjo trečią kartą per paskutines keturias rungtynes.

D.Sabonio tritaškis likus 25 sekundems mažino „Pacers“ atsilikimą iki trijų taškų pataikydamas itin kuriozinį tritaškį, kai kamuolys atšoko nuo lanko, net keliskart nusileido ant lentos viršaus ir vis vien nusileido į varžovų krepšį.

Tada „Celtics“ pataikė tris baudas iš keturių ir įtvirtino pergalę.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (9 rez. perd.), Justinas Holiday 19, Mylesas Turneris 17 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 19.

„Celtics“: Kemba Walkeris 32, Danielis Theisas 17, Jaylenas Brownas 15, Robertas Williamsas ir Jeffas Teague’as po 14.