Nepralaimėjusių komandų skaičius Eurolygoje sumažėjo. Pirmąją nesėkmę šį sezoną turnyre patyrė Valensijos „Valencia Basket“ (3-1) krepšininkai. Ispanijos klubas svečiuose 73:77 (15:18, 25:20, 13:19, 20:20) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (2-2) komandai, kuriai tai buvo antroji pergalė iš eilės.

Dar trečiajame kėlinyje svečiai pirmavo 9 taškais (50:41), tačiau persvaros neišsaugojo. Dar iki lemiamo ketvirčio pradžios aikštės šeimininkai ne tik pavijo oponentus, bet ir persvėrė rezultatą (53:57).

Likus žaisti 3 minutes, po Brandono Davieso dvitaškio skirtumas sumenko iki 2 taškų (65:67). Visgi, netrukus du taškus su pražanga pelnė Rodrigue'as Beaubois, dvitaškį pridėjo Willas Clyburnas ir atstumas padidėjo (66:72).

Likus 9 sekundėms, ispanai dar vis buvo kovoje ir Damieno Ingliso dvitaškis nurėžė deficitą iki dviejų (73:75). Tašką mače padėjo Dereko Williso dvitaškis – 73:77.

Priminsime, kad be nesėkmių vis dar žengia Madrido „Real“ (4-0) ir Barselonos „Barcelona“ (3-0) klubai.

„Valencia Basket“: Damienas Inglisas 13 (5/8 dvit., 1/1 trit.), Josepas Puerto 10, Chrisas Jonesas 9 (8 atk. kam.), Jaime'is Pradilla ir Brandonas Daviesas po 8.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 15 (2/3 dvit., 2/6 trit., 5/9 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 26 n. b.), Rodrigue'as Beaubois 14, Willas Clyburnas ir Dariusas Thompsonas (5 rez. prd.) po 13, Tyrique'as Jonesas 10, Derekas Willisas 7.