„Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame Madrido miesto derbyje 2 – 1 nugalėjo „Atletico“ futbolininkus.

Įdomūs faktai:

Aurelienas Tchouameni tapo antruoju jauniausiuoju „Real“ komandos futbolininku, atlikusiu rezultatyvų perdavimą pirmajame žaistame „La Liga“ derbyje prieš „Atletico“ 21 amžiuje – 22 metai ir 234 dienos. Tai anksčiau pavyko padaryti Karimui Benzema 2009 metų lapkričio mėnesį, tuo metu prancūzui buvo 21 metai ir 323 dienos.

Federico Valverde prisidėjo prie septynių „Real“ pelnytų įvarčių per paskutines dešimt rungtynių visuose turnyruose (4 įvarčiai ir 3 rezultatyvūs perdavimai).

„Real“ po šešerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 18 taškų ir rikiuojasi „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Barcelona“ su 16 taškų žengia antra, o „Atletico“ su 10 taškų – septintas.

Felipe 6-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.

Rodrygo 18-ąją minutę puikiu smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Antoine’as Griezmannas 25-ąją minute atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Thibautas Courtoisas atrėmė kamuolį.

Federico Valverde 36-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Yannickas Carrasco 64-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis varžovams problemų nesukėlė ir rungtynių rezultatas nepakito.

Mario Hermoso 83-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu petimi nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Angelis Correa 90-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

M. Hermoso rungtynių pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir „Atletico" liko rungtyniauti dešimtyje.