la liga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „la liga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „la liga“.

Xavi su „Barcelona“ atsisveikino pasiekdamas pergalę

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Sevilla“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis jau pirmojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Puikiomis progomis netrukus pasižymėti nepasinaudojo Adria Pedrosa ir Dodi Lukebakio. Youssefas En Nesyri sužaidus pusvalandį išsivadavęs iš varžovų gynybos išlygino rezultatą 1:1. Abi komandos ir toliau kūrė pavojingas progas.
2024-05-27

Fantastiškas norvego šou lėmė įspūdingas lygiąsias su „Real“

Madrido „Real“ klubas sužaidė įspūdingas rungtynes „La Liga“ pirmenybėse. Sekmadienį Madrido futbolininkai rungtynes su „Villarreal“ baigė lygiosiomis 4:4. Šioje akistatoje „Real“ turėjo net trijų įvarčių pranašumą, bet jo išlaikyti nesugebėjo. „Villarreal“ klubui tašką išplėšė Alexanderis Sorlothas. Norvegas pelnė „pokerį“ ir taip leido savo ekipai nepatirti pralaimėjimo. „Real“ gretose dukart pasižymėjo jaunasis Arda Guleras, po kartą Joselu ir Lucas Vasquezas.
2024-05-19

„Barcelona” įsirašė pergalę prieš „La Liga” autsaiderius

Ispanijos „La Liga” pirmenybių išvykos rungtynėse „Barcelonos” komanda 2:0 nugalėjo „Almeria” futbolininkus. Ferminas Lopezas jau susitikimo pradžioje pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Barceloną” į priekį 1:0. Per likusį laiką abi komandos susikūrė progų. Visgi jomis pasinaudoti nepavyko Choco Lozano, Lamine Yamaliui, Adrianui Embarba. Antrojo kėlinio pradžioje C.Lozano smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2024-05-17

Ispanijos čempionai „Real“ vietiniame čempionate iškovojo triuškinamą pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 5:0 sutriuškino „Alaves“ futbolininkus.  „Real“ jau nuo rungtynių pradžios žaidė aktyviai puolime ir tai davė vaisių.
2024-05-15

Marekas Blaževičius svariai prisidėjo prie svarbios pergalės Ispanijos čempionate

Itin svarbią pergalę Ispanijos čempionate pasiekė Mareko Blaževičiaus atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (10/23) ekipa. Lietuvio klubas išvykoje 81:75 (19:17, 14:21, 22:19, 26:18) palaužė Palensijos „Zunder“ (6/26) krepšininkus. M. Blaževičius sužaidė solidų mačą – aukštaūgis per 24 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 7 ir perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.
2024-05-09

Principinių varžovų dovanos sulaukęs „Real“ klubas užsitikrino Ispanijos čempionų titulą

Madrido „Real“ komanda užsitikrino Ispanijos čempionų titulą. Jie patys kiek anksčiau šiandien 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus ir laukė vakaro rungtynių, kuriuose jiems reikėjo „Barcelonos“ kluptelėjimo. Būtent taip ir įvyko. Katalonai nors ir dukart pirmavo, bet galiausiai po dramatiškos kovos svečiuose 2:4 nusileido „Girona“ ekipai. Iki čempionato pabaigos liko keturi turai, o „Real“ artimiausią persekiotoją dabar lenkia jau 13 taškų.
2024-05-04

Ispanijoje – trys Roberto Lewandowskio įvarčiai ir dramatiška „Barcelonos" pergalė

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 4:2 įveikė „Valencia“ futbolininkus.  Ferminas Lopezas 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Vos po penkių minučių grubia Marco-Andre ter Stegeno klaida pasinaudojęs Hugo Duro nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir greitai išlygino rezultatą 1:1. Pepelu sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Valencia“ naudai 2:1.Visgi ...
2024-04-30

Dar vieną pergalę įsirašęs „Real“ vis arčiau Ispanijos titulo

Madrido „Real“ ekipa artėja link trofėjaus Ispanijos čempionate, o penktadienio vakarą išvykoje 1:0 (1:0) palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“ klubą. Vienintelio rungtynių įvarčio autorius buvo Arda Guleras. Netrukus priešininkai buvo išlyginę rezultatą, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota pražanga prieš pasiunčiant kamuolį į „Real“ vartus ir įvartis nebuvo įskaitytas.
2024-04-27

„Barcelonos“ atstovai pažėrė kritikos Ispanijos lygai: „Gėdinga, jog nėra vartų linijos technologijos“

„Barcelonos“ vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas ir treneris Xavi Hernandezas po sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse pralaimėto „El Clasico“ mūšio prieš Madrido „Real“ pažėrė kritikos lygai dėl vartų linijos technologijos nebuvimo. „Nerandu žodžių paaiškinti, kas įvyko prie vartų linijos. Tai yra gėdinga. Šioje industrijoje yra tiek daug pinigų, bet ne tam, kas yra svarbu.
2024-04-22

Nuostabus Aurelieno Tchouameni šūvis padovanojo „Real“ pergalę prieš „Mallorcą"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Mallorca“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje pavojingiausią progą pasižymėti turėjo Jude‘as Bellinghamas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. „Real“ vos antrą kartą nepavyko atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą per pirmąsias 45 žaidimo minutes „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse šį sezoną.