Kontrolinių rungtynių ciklą Turkijoje „Žalgiris“ baigė pralaimėjimu Šiaurės Makedonijos čempionams „Shkupi“ – itin nesėkmingas pirmasis kėlinys nulėmė nesėkmę 0:4.

Žalgiriečiams, kurių gretose kelių žaidėjų trūko dėl traumų, prastai susiklostė jau pati rungtynių pradžia. Po žaidimo ranka skyrus baudinį „Shkupi“ išsiveržė į priekį.

Šiurkščiu varžovų žaidimu pasižymėjusiose rungtynėse dar du įvarčius „Shkupi“ įmušė kėlinio pabaigoje, o vieną pelnė po pertraukos.

Paskutines kontrolines rungtynes pasiruošimo sezonui etape „Žalgiris“ žais vasario 18 d. Vilniuje prieš „Neptūną“.

„Žalgirio“ startinė sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joel Bopesu, Mario Pavelič, Nasim Hnid, Dimaš Kašken, Nicolas Gorobsov, Ovidijus Verbickas, Paulius Golubickas, Billal Sebaihi, Romualdas Jansonas, Mathias Oyewusi.