Klaipėdos „Neptūnas“ krepšininkai FIBA Europos taurės atrankoje patyrė nesėkme savo sirgalių akivaizdoje. Klaipėdiečiai 66:74 (19:21, 12:16, 15:16, 20:21) turėjo pripažinti Bilbao „Surne“ krepšininkų pranašumą, o atsakomosios rungtynės vyks jau šį penktadienio vakarą Ispanijoje.

Į FIBA Europos taurę žengs tik viena iš šių ekipų, o Bilbao mieste Georgios Vovoro auklėtiniam reikės laimėti didesniu nei 8 taškų skirtumu.

Iki antrojo kėlinuko pradžios vyko kova taškas į tašką, o po Nate’o Johnsono metimo „Neptūnas“ buvo priekyje 22:21.

Vėliau klaipėdiečių atakos strigo ir Bilbao komanda tuo naudojosi įgydama apčiuopiamą pranašumą prieš ilgąją pertrauką 37:31.

Po pertraukos Bilbao ekipą į priekį truktelėjo Kristianas Kullamae ir Melwinas Pantzaras 44:36.

Vėliau svečiai spurtavo, o ketvirčio pabaigoje atsilikimą kiek sumažino Deividas Gailius 46:53.

A.Beručka ketvirto kėlinio starte buvo sumažinęs atsilikimą iki 5 taškų (50:55), bet M. Pantzaras smeigė tritaškį 58:50. Galiausiai svečiai iš Ispanijos išlaikė pranašumą ir rungtynes laimėjo 74:66.

„Neptūnas“: Zane’as Watermanas 13 (1/8 trit.), Tomašas Pavelka 10 (5 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 9 (2/6 trit.), Deividas Gailius (2/8 trit.) ir Desure’as Buie (8 rez. per.) po 8, Martynas Pacevičius 6 (7 atk. kam.).

„Surne“: Melwinas Pantzaras 14 (8 atk.kam.), Kristianas Kullamae 13 (0/4 trit.), Marvinas Jonesas (6 atk. kam.) ir Tryggvi Hlinasonas po 9, Zoranas Dragičius 8.