Ketvirtadienio vakarą olimpiniame futbolo turnyre pirmą kartą į aikštę išbėgo moterų komandos, o pirmąsias pergales šventė Kanados ir Ispanijos rinktinės.

Pirmose turnyro rungtynėse susitiko Ispanijos ir Japonijos rinktinės, o pergalę šiame susitikime 2:1 šventė ispanės.

Pirmosios įvartį pelnė japonės, kai 13-ąją minutę pasižymėjo Aoba Fujino (1:0). Jau 22-ąją minutę rezultatą išlygino Ispanijos rinktinė, o įvarčio autore tapo Aitana Bonmati (1:1).

Galiausiai pergalingą Ispanijos įvartį 74-ąją minutę pelnė Ispanijos rinktinės žaidėja Mariona Caldentey (2:1).

Kitose rungtynėse ispanės susikaus su Nigerija, o japonės su Brazilija.

Tuo tarpu kitose turnyro rungtynėse susikovė Naujosios Zelandijos ir Kanados rinktinės, o pergale 2:1 džiaugėsi kanadietės.

Pirmosios įvartį pelnė pralaimėtojos, kai 13-ąją minutę pasižymėjo Mackenzie Barry (0:1).

Rezultatą kanadietės išlygino prieš pat ilgąją pertrauką, kai 45+4 min. pelnė Cloe Lacasse (1:1).

Pergalę atnešęs įvartis skriejo 74-ąją minutę, o jo autorė – Evelyne Veins (2:1).

Kitame mače kanadietės susitiks su prancūzėmis, o Naujoji Zelandija su Kolumbija.