Vilniaus rajono „TransINVEST“ UEFA Europos Konferencijų antrojo atrankos etapo pirmose rungtynėse svečiuose 0:2 pripažino „Mlada Boleslav“ ekipos pranašumą.

Rungtynes abi komandos pradėjo panašiai, kartais susikurdamos progų. Visgi grubia vartininko klaida pasinaudojęs Tomašas Ladra 27-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Mlada Boleslav" į priekį 1:0. Šeimininkai po pirmo pelnyto įvarčio vis didino apsukas ir tai davė vaisių.

Vasilijus Kušejus 38-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Puikia proga antrojo kėlinio pradžioje pasižymėti nepasinaudojo Tomašas Kralas, kuris sulaukė tikslaus perdavimo, tačiau jo uždaryti sėkmingai nepavyko. Šeimininkai ir toliau žaidė aktyviau puolime.

Lukas Masekas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. V.Kušejaus smūgiuotą kamuolį blokavo Deividas Malžinskas. Po keitimo aikštėje pasirodęs

Gustas Jarusevičius atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. Dominikas Kostka 81-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis liko neįskaitytas.