Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo JAV žvaigždės, kurios Las Vegase rezultatu 86:72 (14:21, 27:12, 28:21, 17:18) nugalėjo Kanados krepšininkus.

JAV komandos gretose šiose rungtynėse į aikštę išbėgo 13 krepšininkų, tarp jų ir buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas-Davisas. Jis sužaidė dvi minutes.

JAV gretose rezultatyviausias buvo 13 taškų pelnęs Anthony Edwardsas, 12 įmetė Stephenas Curry, 11 – Jrue Holiday.

Pralaimėjusių gretose su 12 taškų rezultatyviausias buvo R.J.Barrettas.

Kanadiečiai pirmajame kėlinyje pirmavo 10 taškų persvara. Vėliau JAV perėmė iniciatyvą, kuri nuo antrojo kėlinio vidurio nei karto neatsiliko ir vienu metu priekyje buvo 16 taškų persvara.

Kanada šiose rungtynėse pataikė tik 26 metimus iš 71.

Abi komandos ruošiasi Paryžiaus olimpinėms žaidynėms.

JAV rinktinė: Anthony Edwardsas 13), Stephenas Curry 12, Jrue Holiday 11, Anthony Davisas 10 (11 atk. kam.), Devinas Bookeris 9, Jaysonas Tatumas 8, LeBronas Jamesas 7.

Kanados rinktinė: R.J. Barrettas 12, Shai Gilgeousas-Alexanderis ir Dillonas Brooksas po 10, Kelly Olynykas 9, Khemas Birchas 7.