Sekmadienį Latvijoje buvo surengtas penktasis šio sezono pasaulio motokroso čempionato etapas – Kegumo GP.

Pirmose lenktynėse sėkmingai pasirodė lietuvis Arminas Jasikonis su „Husqvarna“ motociklu. Elitinėje – „MXGP“ – klasėje A.Jasikonis ilgą laiką važiavo trečias, bet galiausiai pavijo ispaną Jorge Prado („KTM“), jį aplenkė ir finišavo antras. Lietuvis kiek mažiau nei 9 sek. pralaimėjo užtikrintą pergalę šventusiam slovėnui Timui Gajseriui („Honda“). Trečias buvo J.Prado, lyderiui pralaimėjęs daugiau nei 21 sek.

Antrose dienos lenktynėse lietuviui kiek ilgiau teko skintis kelią iki lyderių trejeto, bet po kelių sėkmingų lenkimų A.Jasikonis šoktelėjo į 3-ią poziciją. Likusią lenktynių dalį lietuvis ir išsaugojo šią vietą. Šį kartą nugalėjo olandas Jeffrey Herlingsas („KTM“). Jis beveik 8 sek. aplenkė italą Antonio Cairoli („KTM“) ir kiek daugiau nei 12 sek. – A.Jasikonį.

Lietuvis buvo per plauką nuo pergalės bendroje etapo įskaitoje. Per 2 lenktynes jis surinko 42 tšk. ir užėmė 2-ą vietą. Jį aplenkęs J.Herlingsas turėjo vos 1 tšk. pranašumą (43).