Alytaus „Dzūkijos“ (7-11) krepšininkai išgyveno dar vieną dramatišką vakarą ir iškovojo septintąją „Betsafe-LKL“ čempionato pergalę. Alytaus ekipa vos nepaleido pergalės iš savo rankų, tačiau triumfavo permainingose rungtynėse Šiauliuose.

„Dzūkija“ išvykoje 82:75 (19:15, 27:15, 15:24, 21:17) įveikė „Šiaulių“ (5-15) ekipą.

Antrojo kėlinio metu alytiškiai skaičiavo apčiuopiamą 14 taškų pranašumą ir atrodė, kad intriga Saulės miesto arenoje po truputį blėsta, tačiau Antano Sireikos auklėtiniai įspūdingai pradėjo antrąją rungtynių pusę, neilgai trukus išlygino ir netgi persvėrė rezultatą.

Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos Šiaulių komanda dar buvo priekyje (71:68), tačiau tada prasidėjo svečių šou – du tritaškiai iš eilės, taip pat du taiklūs baudos metimai ir puikus darbas gynyboje garantavo „Dzūkijai“ pergalę.

„Dzūkijos“ komandoje naudingiausiai rungtyniavo centras Giedrius Staniulis. Aukštaūgis pelnė 14 taškų ir sugriebė 7 kamuolius.

Neblogą mačą sužaidė ir įžaidėjas Paulius Danisevičius – staigusis Alytaus ekipos gynėjas pelnė 14 taškų ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingą asmeninį pasirodymą surengė Šiaulių komandos aukštaūgis Arminas Urbutis. Puikiai rungtynes pradėjęs puolėjas pataikė 11 dvitaškių ir viso surinko 24 taškus.

Dvikovoje išsiskyrė ir viso šio sezono metu „Šiaulių“ puolimui vadovaujantis Elvaras Maras Fridrikssonas. Islandas pats pelnė 6 taškus ir pridėjo 12 rezultatyvių perdavimų.

Vieno iš svarbiausių rungtynių momentų – galingo skrydžio ir dėjimo trečiajame kėlinyje - autorius Martynas Varnas pasirodymą baigė su 14 taškų.

Paskutines tarpusavio rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate 87:81 laimėjo Alytaus ekipa.