Sunkią pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Graikijos krepšininkai. Vassilio Spanoulio auklėtiniai 67:65 (15:20, 17:16, 16:22, 19:7) palaužė Lietuvą olimpinės atrankos finale nukovusią Puerto Riko rinktinę.

Įdomu tai, kad praktiškai visų rungtynių metu priekyje buvo Puerto Riko atstovai. Jie antrajame kėlinyje turėjo didžiausią 12 taškų pranašumą (20:32).

Prieš prasidedant ketvirtam kėliniui komandas skyrė 10 taškų (48:58). Visgi, graikai lemiamą ketvirtį atidarė atkarpa 8-0 ir gerokai nurėžė deficitą (56:58). Pergalę pastariesiems įtvirtino spurtas 8-0 (67:65): likus 32 sekundėms, rezultatą sugebėjo persverti Kostas Papanikolaou (66:65), o vėliau baudos metimą pridėjo Georgios Papagiannis (67:65).

Per likusias 2 sekundes oponentai suklydo ir pergalės jau neišplėšė – 67:65.

Graikijos rinktinė: Kostas Mitoglou 18 (9/15 dvit., 8 atk. kam.), Georgios Papagiannis 13 (7 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 10 (5 rez. perd.), Vasileios Charalampopoulosas 8 (4 per. kam.), Panagiotis Kalaitzakis 7 (9 atk. kam.).

Puerto Riko rinktinė: Isaiah Pineiro 12 (3/3 dvit., 2/5 trit.), Jose Alvarado ir Christopheris Ortizas po 11, Ismaelis Romero 10, Tremontas Watersas 6 (5 rez. perd.), Davonas Reedas 5.