Domantas Sabonis ikisezoninėse rungtynėse buvo arti trigubo dublio, bet jo atstovaujama Sakramento „Kings“ patyrė sutriuškinimą, kai namuose 85:105 (27:25, 24:35, 18:30, 16:15) nusileido Portlando „Trail Blazers“.

Lietuvis per 29 minutes įmetė 9 taškus (4/8 dvt., 0/1 trit., 1/2 baud. metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovo metimus ir padarė penkias klaidas.

Beje, D. Sabonis žaidė tik tris kėlinius. Dar prieš prasidedant ketvirtajam sėdo ant suolo ir nuo jo jau daugiau nebepakilo.

Mače šeimininkai po pirmojo kėlinio dar pirmavo, bet 24:35 pralaimėjo antrąjį ir atsiliko 60:51. Vėliau skirtumas vienu metu tik augo ir tapo jau triuškinamas.

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ situaciją stabilizavo, bet galiausiai vis vien patyrė nesėkmę.

Nugalėtojams Scottie Hendersonas surinko 17 (7 rez. perd.) taškų, Toumani Camara pridėjo 13.

„Kings“ gretose  Alexas Lenas pelnė 13 taškų,  Keonas Ellisas ir De'Aaronas Foxas (7 rez. perd. kam.) pridėjo po 11.

„Kings“ kitas ikisezonines rungtynes žais su Minesotos „Timberwolves“.

„Kings“: Alexas Lenas 13 (5/9 dvit., 5 atk. kam.), De'Aaronas Foxas (4/6 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 4 kld.) ir Keonas Ellis (1/6 trit., 4 atk. kam.) po 11, Jordanas McLaughlinas ir Keeganas Murray (5/9 dvit.) po 10, Domantas Sabonis 9 (4/8 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.), Malikas Monkas (3/5 dvit., 0/5 trit., 4 kld.) ir DeMaras DeRozanas (4/9 dvit., 4 rez. perd.) po 8.

„Trail Blazers“: Scootas Hendersonas 17 (4/10 dvit., 4 atk. kam., 7 rez. perd.), Toumani Camara 13, Dalano Bantonas 12 (2/4 trit., 6 atk. kam.), Jabari Walkeris (3/3 trit.) ir Deandre Aytonas (5/7 dvit., 8 atk. kam.) po 11, Donovanas Clinganas 10 (5/6 dvit., 10 atk. kam.), Jerami Grantas 9.