Šeštadieno vakarą 2022 m. Pasaulio taurės ketvirtfinalyje susitiko Maroko ir Portugalijos rinktinės. Po įtemptos kovos rungtynėse 1:0 triumfavo Maroko futbolininkai, šiame čempionate sukurdami dar vieną sensaciją.

10

Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos aktyviai bandė susikurti progas, žaidimas buvo apylygis.

Portugalams pavyko susikurti keletą labai pavojingų standartų, tačiau marokiečiai puikiai atsilaikė. Tačiau ir Maroko futbolininkai skubėjo atsakyti ir sukūrė keletą labai gražių, deja sėkmingai nesibaigusių atakų.

42-ąją minutę Youssefas En Nesyri pakėlė beveik visą stadioną ant kojų, kai tiksliai smūgiavo galva ir išvedė Maroko rinktinė į priekį 1:0.

Baigiantis pagrindiniam laikui, teisėjas skyrė 2 papildomas žaidimo minutes. Per šį laiką komandoms nepavyko sukurti nieko ypatingo ir arbitras paskelbė kėlinio pabaigą. Tačiau portugalai neskubėjo eiti į rūbinę, futbolininkai pradėjo aiškintis su teisėju, kadangi buvo nepatenkinti pastarojo sprendimais.

Praėjus vos kelioms minutėms antro kėlinio laiko Portugalijos rinktinės treneris į aikštę išleido komandos žvaigždę Cristiano Ronaldo.

Tarp komandų didžiąją dalį laiko vyko apylygė kova. Po pertraukos daug pavojingų momentų kūrė Bruno Fernandesas, kuris keletą kartų atliko pavojingus smūgius, tačiau pastarieji tikslo nepasiekė.

Kelioms minutėms pagrindinio laiko marokiečiai bandė tempti laiką, atsilaikyti nebuvo lengva, kadangi koją kišo traumos, milžiniškas portugalų spaudimas.

93-ąją minutę  antrą geltoną kortelę užsidirbo Walidas Cheddira, jam rodoma raudona ir Marokas liko mažumoje. Įtampa pasiekė aukščiausią tašką.

Per likusį laiką Portugalijos futbolininkams nepavyko pelnyti įvarčio ir įtampą atlaikęs Marokas išplėšė bilietą į Pasaulio čempionato pusfinalį.

Marokas pusfinalyje susitiks su Prancūzijos ir Anglijos poros nugalėtoja.