Vokietijos „Bundesliga“ čempionate įvyko Miuncheno „Bayern“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ susitikimas, kuris baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Bayern“ aktyviau pradėjo rungtynes puolime. Michaelio Olise smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio. Visgi pirmąjį rungtynių įvartį pelnė svečiai. Robertas Andrichas sužaidus pusvalandį puikiu smūgiu išvedė „Bayer“ į priekį 1:0. Aleksandaras Pavlovičius galingu smūgiu iš tolimos distancijos atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

„Bayern“ futbolininkai ir antrajame kėlinyje toliau kūrė pavojingas progas. Serge‘o Gnabry du kartus iš eilės smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Tuo tarpu M.Olise pavojingą smūgį meistriškai atrėmė Lukas Hradecky. Per likusį laiką nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko.

„Bayer“ yra vos antroji „Bundesliga“ komanda nuo 2004/2005 m. sezono, kuri pelnė septynis įvarčius standartinių situacijų metų per pirmąsias penkerias sezono rungtynes. Iki šiol tai buvo pavykę padaryti tik „Bayern“ klubui 2019-2020 m. sezone.

„Bayer“ pirmajame kėlinyje atliko vos vieną smūgį, tačiau jo metu įvartį pelnė R.Andrichas.

„Bayern“ ir „Bayer“ po penkerių sužaistų rungtynių turi surinkę po 13 ir 10 taškų bei atitinkamai rikiuojasi pirmoje bei trečioje „Bundesliga“ turnyrinės lentelės vietose.