Sekmadienį pergalę Italijos „Serie A“ pirmenybėse iškovojo ir į pirmą turnyrinės lentelės vietą pakilo Milano „Inter“ (50 tšk.) ekipa, kuri namuose 3:1 palaužė septintoje vietoje esančią „Lazio“ (40 tšk.) ekipą.

„Inter“ į priekį išvedė Romelu Lukaku, kuris 22-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Vos po keturių minučių R.Lukaku buvo nubaustas geltona kortele, o kėlinį užbaigė dar vienu įvarčiu ir „Inter“ prieš pat pertrauką išsiveržė į priekį 2:0.

Antrame kėlinyje Gonzalo Escalante (61 min.) sumažino svečių atsilikimą iki minimumo, tačiau netrukus R.Lukaku pademonstravo įspūdingą greitį, vienas pats persivarė kamuolį per pusę aikštelės ir atliko tobulą perdavimą įvartį pelniusiam Lautaro Martinezui (64 min.), kuris atstatė turėtą dviejų įvarčių pranašumą.

Tai buvo antrasis komandų susitikimas šiame sezone, o pirmasis praėjusių metų spalio mėnesį pasibaigė lygiosiomis 1:1.

Po šios pergalės „Inter“ vienu tašku aplenkė „AC Milan“ ekipą, o trečioje vietoje žengiančią „AS Roma“ lenkia jau 7 taškais, Turino „Juventus“ – 9 taškais.