Ketvirtadienio vakarą sausakimšoje arenoje Pirėjo „Olympiakos“ (2/2) priėmė svečius iš Belgrado. Tik po įtemptos pratęsimo kovos Graikijos klubas rezultatu 98:94 palaužė „Partizan“ (1/3) krepšininkus.

Be Igno Brazdeikio ir Luke Sikma rungtyniavę „Olympiacos“ krepšininkai pirmajame kėlinyje ėmėsi iniciatyvos ir gero puolimo dėka per pirmąsias 10 minučių sugebėjo sumesti 28 taškus ir susikrauti 7 taškų persvarą (28:21).

Tempo nestabdę antrajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai spurtavo 10:2 ir įgijo jau dviženklį atstumą (43:31). Visgi rankų nenuleidę „Partizan“ sugebėjo iki ilgosios pertraukos atstumą sumažinti per pusę ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo rezultatu 43:49.

Sugrįžę po pertraukos Belgrado krepšininkai spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį (49:52). Nors Alecas Petersas nutraukė tylą dvitaškiu (51:52), „Partizan“ smogė dar stipriau – 8:0 padėjo atitrūkti – 51:59. Prieš lemiamą kėlinį komandas vis dar skyrė dviženklė persvara (59:69).

Pirėjo ekipa paskutiniajame ketvirtyje po truputį ėmė karpyti varžovų pranašumą – per kelias minutes ją perpjovė per pusę (66:71), o visiškai išlyginti rezultatą pavyko likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes – 79:79.

Lemiamos „Partizan“ atakos metu Kevinas Punteris prarado kamuolį, o G. Larentzakis vėl buvo tikslas nuo baudų metimo linijos – 85:82.

„Partizan“ išsigelbėjimui dar turėjo 5,8 sek. ir jas išnaudojo idealiai – laisvas aikštės krašte likęs Jamesas Nunnally sulig sirena išlygino rezultatą – 85:85.

Pratęsime komandos toliau žengė viena greta kitos: Nikola Mirotičius pataikė vieną baudą iš dviejų, varžovai suklydo Nigelas Williamsas-Gossas pridėjo dvitaškį – 94:91. Likus 5 sekundėms Thomaso Walkupo baudų metimai įtvirtino graikų pergalę.