Pasirodymą Izraelio taurėje užbaigė Džiugas Bartkus su Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ klubu. Šešioliktfinalinio rungtynėse lietuvis praleido du įvarčius, o jo komanda 0:2 nusileido Tel Avivo „Beitar“ klubui, kuris žaidžia antroje šalies lygoje.

Pirmąjį rungtynių įvartį Dž.Bartkus praleido 64 minutę, kuomet varžovai įmušė paskirtą baudinį. Antrą įvartį lietuvis praleido jau per pridėtą rungtynių laiką ir tai lėmė, kad jo komanda nežengė į taurės aštuntfinalį.

Albanijos stipriausioje lygoje rungtynes ant suolo vėl pradėjo Rolandas Baravykas, bet lietuvis į aikštę buvo išleistas jau 56 minutę. Visgi, lietuvio atstovaujama „Kukesi“ ekipa namuose 1:2 nusileido „Partizani“ klubui.

Italijos „Serie C“ lygoje Edgaras Dubickas žaidė visas rungtynes, tačiau lietuvis įvarčio neįmušė, o jo atstovaujamas „Livorno“ klubas namuose 0:1 pralaimėjo „Renate“ klubui.

Ispanijos trečioje lygoje ant suolo liko vartininkas Vincentas Šarkauskas, o lietuvio ginamas „Guijuelo“ klubas namuose 0:2 pralaimėjo „Coruxo“ klubui.

Ispanijos „Serie D“ lygoje ant atsarginių suolo buvo paliktas Artūras Žulpa, o jo atstovaujamas „Siena“ klubas išvykoje 1:3 pralaimėjo „Ostia Mare“ ekipai.

Tuo metu Vykintas Slivka nebuvo registruotas Graikijos Super lygos rungtynėms, o lietuvio atstovaujama Atėnų „Smyrnis Apollon“ ekipa išvykoje 0:2 nusileido „Volos“ klubui.

Indijos Super lygoje lygiosiomis sužaidė Keralos „Blasters“ klubas, kurio sporto direktoriumi dirba Karolis Skinkys. „Blasters“ sužaidė 1:1 su „Chennaiyin“ klubu.