Be pralaimėjimų iki šeštadienio žygiavusi „Barcelona“ komanda netikėtai krito Pamplomoje.  Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai išvykoje rezultatu 2:4 nusileido „Osasuna“ vienuolikei.

Primename, kad „Barcelona“ per pirmus 7 turus nesuklydo nė karto ir pasiekė septynias pergales iš tiek pat galimų.

„Osasuna“ jau pirmajame kėlinyje „Barcą“ nubaudė du kartus.

53-ąją minutę „Barcelona“ sušvelnino atsilikimą, bet 72-ąją minutę į jų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys.

Ketvirtasis įvartis skriejo 85-ąją minutę, o jį pelnė Abelis Bretonesas.

Lamine`as Yamalis dar spėjo įmušti antrąjį „Barcos“ įvartį, tačiau jie vis tiek patyrė pralaimėjimą.