„B tribūna“: apie „Ryto“ būklę, cenzūrą ir galimą antrą komandą Vilniuje

Naujausioje „JBR“ laidoje, skirtoje aptarti Vilniaus „Ryto“ klubo aktualijas, šįkart svečiuojasi komandos sirgalių grupės „B tribūna“ atstovas.

Kartu su laidos vedėja Sigita Belickaite jis aptarė dabartines komandos naujienas, pasidalijo įžvalgomis iš sirgalių perspektyvos bei papasakojo apie kalbas dėl galimos antros komandos Vilniuje.

„Nuotaikos dabar tikrai yra geresnės nei buvo anksčiau. Dabar situacija pagerėjo. Aišku, koronavirusas viską sujaukė, kad negalime pamatyti mylimos komandos gyvai. Bet, kas liečia, komandą, tai esame patenkinti treneriu, žaidėjų nuotaikomi, turėjome pokalbį su vadovybe, tad kol kas viskas, atrodo, gerėja“, – sakė „B tribūnos“ atstovas.

„Kai ateina naujas treneris, emocijos yra daug žadančios, daug vilčių. Kažkiek pasitikome trenerį avansu, bet su gana pozityviomis emocijomis. Tikėjomės daug iš komandos. Dėl „Titulo vagystės“, norėjome sukurti gerą šou ir tą tikslą įgyvendinome. Mes nesame krepšinio ekspertai, bet galvojame, kad treneris turėjome prisiimti atsakomybę ir tai padaryti anksčiau nei kad išėjo iš klubo“, – pridūrė jis.

„Ryto“ klubas pastaraisiais metais išgyveno daug pokyčių. Dažnai keičiasi sezono metu krepšininkai, treneriai taip pat ilgai neužsibūną. Klubą sezono pradžioje paliko ir sporto direktorius Rolandas Jarutis. Anot sirgalių atstovo, toks nestabilumas tikrai nedžiugina.

„Reaguojame į tai prastai, nesidžiaugiame tuo. Nes tai mūsų gyvenimo dalis, tai mus liečia. Negaliu pasakyti, kodėl taip vyksta, bet tiesiog klube trūksta stabilumo. Trūksta žmonių, kurie prisiimtų atsakomybę tam tikru momentu“, – tikino sirgalius vardu Tomas.

Pastaruoju metu sklando gandai apie galimo naujo klubo Vilniuje steigimą. Apie tai yra užsiminęs garsus verslininkas Gediminas Žiemelis.

„Kol kas tai tik kalbos. Man tai kelia šypseną. Išliksime ištikimi „Rytui“. Mūsų „B tribūna“ visada išliks ištkima tik šiam klubui. Manau, kad „Rytas“ turi didelę fanų bazę, esame kaip šeima, bendruomenė. Niekas negalėtų mūsų nukonkuruoti. Vis bandoma gal mūsų klubą kažkiek pašiepti. To klubo iniciatorius socialinėje erdvėje apie mūsų komandą emocionaliai išsireiškė. Mums tai tik šypseną kelia“, – teigė sirgalius.

„Mes negalime uždrausti nieko. Jei nori žmonės tai tegu daro“, – užbaigė mintį „B tribūnos“ atstovas Tomas.

Visą JBR laidą žiūrėkite čia:


Rašyti komentarą...
P
Portugalai juk nėra lietuva.
2021-03-30 20:45:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnelis burliokas šlėktą tikras.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų