Londono „Arsenal“ komanda UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse po dramatiškos kovos 3:2 įveikė Lisabonos „Benfica“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:3 ir iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 21-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Diogo Goncalvesas 43-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

P.E.Aubameyangas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Rafa Silva 61-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Benfica“ naudai 2:1.

Kieranas Tierney 67-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir vėl atstatė pusiausvyrą šiose rungtynėse 2:2.

Darwinas Gabrielis Nunezas Ribeiro 74-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

P.E.Aubameyangas 87-ąją minutę puikiu smūgiu galva išplėšė „Arsenal“ ne tik pergalę, bet ir kelialapį į kitą etapą 3:2.