Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ajax“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ajax“.

Ištraukti Europos lygos grupių etapo burtai: laukia daug įdomaus futbolo

Penktadienį buvo ištraukti UEFA Europos lygos grupių etapo burtai, kurie suskirstė 32 komandas į aštuonias grupes. Visos grupės: A grupė: „West Ham Utd", „Olympiacos", „Freiburg", „Bačka Topola“.   B grupė: „Ajax", „Marseille", „Brighton", AEK.

Legendinis Nyderlandų vartininkas buvo skubiai išgabentas į ligoninę

Buvęs Amsterdamo „Ajax“ klubo generalinis direktorius ir Nyderlandų futbolo legenda Edwinas van der Saras atostogų metu buvo skubiai išgabentas į ligoninę. Pranešama, kad 52 metų E. van der Sarui į smegenis išsiliejo kraujas, kai šis su šeima atostogavo vienoje iš Kroatijos salų. Vyras sraigtasparniu buvo skubiai nugabentas į ligoninę. Priduriama, kad jo būklė šiuo metu yra stabili.
2023-07-07

Čempionų lygoje – Ispanijos klubų krachas ir tikra mėsmalė D grupėje

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti likę penktojo turo susitikimai, po kurių paaiškėjo dar keletas komandų, kurios užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose. A grupėje „Napoli“ savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 pranoko „Rangers“ komandą. Šeimininkai jau greitai buvo priekyje, kai 11 ir 16 minutėmis įvarčiais pasižymėjo Giovanni Simeone. Pergalę italams mačo pabaigoje smūgiu galva įtvirtino Leo Ostigardas.
2022-10-26

Čempionų lygoje – dar vienas „Barcelonos“ pralaimėjimas ir „Napoli“ įvarčių fiesta Amsterdame

Antradienį toliau tęsėsi UEFA Čempionų lygos trečiojo turo kovos. Vėlų vakarą buvo sužaistos dar šešerios rungtynės.  A grupėje Amsterdamo „Ajax“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose, kai net 1:6 nusileido „Napoli“ ekipai. Įdomu tai, kad šeimininkai pirmieji 9-ąją minutę pelnė įvartį, bet „Napoli“ greitai rezultatą išlygino, o iki pertraukos pelnė dar du įvarčius.
2022-10-04

„Ajax“ treneris nusivylė lyderio persikėlimu į „Man Utd“: „Viskas sukasi aplink pinigus“

Amsterdamo „Ajax“ treneris Alfredas Schreuderis patvirtino, kad vienas komandos lyderių Antony persikels į „Manchester United“. „Viskas sukasi aplink pinigus. Tai – liūdna. Tačiau toks mūsų pasaulis. Tai liūdna ir aš nepalaikau to, kas vyksta“, – cituoja trenerį ESPN. Anksčiau buvo skelbiama, kad „Man Utd“ susitarė su „Ajax“ dėl žaidėjo persikėlimo. Pasak pranešimų, žaidėjo kaina sieks 90 mln. eurų, dar 10 mln. eurų sudarys galimi įvairūs priedai ateityje.
2022-08-29

„Ajax“ vartų sargas gimtajame Kamerūne pateko į šiurpią autoavariją

Neseniai po diskvalifikacijos dėl dopingo vartojimo į aikštę grįžęs Amsterdamo „Ajax“ vartininkas Andre Onana išskrido padėti Kamerūno rinktinei pasaulio futbolo čempionato atrankoje. Pranešama, kad „Ajax“ vartininkas važiavo į rinktinės treniruotę Kamerūne, kai pateko į šiurpią autoavariją. Incidento metu buvo aplamdyti trys automobiliai. Laimei, A.Onana per avariją rimčiau nenukentėjo. Apie kitų incidento dalyvių sveikatą informacijos nėra.
2022-03-23

Čempionų lygoje – lygiųjų vakarėlis ir ukrainiečio pasiųsta žinutė

UEFA Čempionų lygos pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse Madrido „Atletico“ prarado turėtą įvarčio pranašumą prieš „Manchester United“, lygiai taip pat baigėsi Amsterdamo „Ajax“ viešnagė Lisabonoje. Didelį susidomėjimą kėlusiame mače Ispanijos sostinėje „Atletico“ priėmė „Manchester United“ ekipą. Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai.
2022-02-23

Čempionų lyga: pergalių seriją tęsiantis „Liverpool“ ir PSG žvaigždyno vargai Vokietijoje

UEFA Čempionų lygoje vėlų trečiadienio vakarą šešeriomis rungtynėmis pasibaigė ketvirtasis grupių etapo turas, kuriame netrūko įnirtingų kovų. A grupėje „Paris Saint-Germain“ klubas svečiuose išleido pergalę iš rankų. Mačas su „Leipzig“ klubu baigėsi taikiai 2:2. Pradžia Prancūzijos ekipai nieko gero nežadėjo, kadangi C. Nkunku jau aštuntąją minutę išvedė šeimininkus į priekį. 12 minutę jie dar turėjo šansą padvigubinti rezultatą iš 11 m. atžymos, bet Andre Silva buvo netikslus.
2021-11-03

Paskelbti „Auksinio berniuko“ apdovanojimo kandidatai

Penktadienį paskelbti 20 kandidatų, kurie pretenduoja gauti „Auksinio berniuko“ apdovanojimą. Šis prizas įteikiamas geriausiam jaunajam pasaulio futbolininkui (iki 21 metų). Anksčiau šį trofėjų laimėjo tokios žvaigždės kaip Lionelis Messi, Sergio Aguero, Wayne‘as Rooney, Paulis Pogba, Raheemas Sterlingas, Kylianas Mbappe ir kiti. Pernai rinkimuose triumfavo Erlingas Haalandas.