Pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Madrido „Real“ (19-8) krepšininkai.Karališkasis klubas namuose 95:91 (24:20, 25:20, 22:25, 24:26) palaužė Valensijos „Valencia Basket“ (13-15) komandą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui turnyre.

Atstumas tarp ekipų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai aikštės šeimininkai surengė spurtą 6-0 ir pirmą kartą mače įgijo dviženklę persvarą (47:35).

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Valensijos sugebėjo ne tik visiškai panaikinti deficitą, bet ir persverti rezultatą (53:55).

Nors Madrido ekipa vėliau susigrąžino persvarą, tačiau intriga laikėsi iki paskutinių sekundžių. Likus žaisti 40 sekundžių, „Real“ po Walterio Tavareso dvitaškio kiek atitrūko (92:86), tačiau jau kitoje atakoje tritaškį smeigė Chrisas Jonesas (92:89).

Likus 22 sekundėms, Džananas Musa stojo mesti baudų metimų, tačiau pataikė tik vieną, o savo šansu greitai naudojosi Ch.Jonesas, kuris įmetė dar du taškus ir tirpdė skirtumą iki 2 (93:91).

Tašką rungtynėse padėjo du taiklūs Gabrielio Decko baudų metimai, o paskutinėmis sekundėmis Jameso Webbo tritaškis skriejo pro šalį ir pergalė liko šeimininkų rankose – 95:91.

„Real“: Gabrielis Deckas 18 (5/8 dvit., 8/8 baud., 7 atk. kam., 26 n. b.), Walteris Tavaresas 14 (5 kld.), Vincentas Poirier ir Petras Cornelie (7 atk. kam.) po 11, Mario Hezonja 9.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 19 (4/5 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud., 26 n. b.), Jasielas Rivero 17, Bojanas Dubljevičius 10, Jaredas Harperis 9, Shannonas Evansas 8.