Pergalingą atkarpą Eurolygoje ir toliau tęsia į atkrintamųjų traukinį siekianti įšokti Milano „AX Armani“ (12-15) komanda. Ettore Messinos auklėtiniai šį kartą namuose 76:62 (13:19, 17:10, 19:17, 27:16) pranoko Belgrado „Partizan“ (15-13) krepšininkus ir išrašė jiems pirmąją nesėkmę per pastaruosius tris mačus turnyre.

Tuo tarpu Milano klubui tai buvo jau šeštosios laimėtos rungtynės iš eilės.

Didžiąją dalį laiko pirmoje dalyje situaciją kontroliavo svečiai iš Serbijos. Šie pirmajame kėlinyje turėjo 9 taškų persvarą, o ją visiškai panaikinti aikštės šeimininkams pavyko tik antrojo ketvirčio pabaigoje (30:27).

Lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai Milano ekipa surengė spurtą 15-0 ir šovė į priekį 14 taškų skirtumu (60:46).

Po šio momento Belgrado krepšininkai jau nesurado jėgų atsitiesti ir turėjo pripažinti oponentų pergalę – 76:62.

„AX Armani“: Brandonas Daviesas ir Billy Baronas po 14, Kevinas Pangosas (7 rez. perd.) ir Shabazzas Napieras po 10, Nicolo Melli 9 (8 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 7.

„Partizan“: Kevinas Punteris 15 (5/8 dvit., 0/3 trit., 5/5 baud.), Mathiasas Lessortas 11, Dante Exumas ir Jamesas Nunnally po 10, Zachas LeDay 7.