UEFA čempionų lygoje trečiadienį pirmieji į kovą stojo Bergamo „Atalanta“ futbolininkai. Europos taurės čempionai žaidė užtikrintai ir net 3:0 (2:0) nepaliko vilčių Donecko „Šachtar“ klubui. Visos Donecko miesto klubo rungtynės dėl karo su Rusija vyksta Kyjive.

Dar pirmajame kėlinyje svečius į priekį išvedė albanas Beratas Djimsiti, o pačioje kėlinio pabaigoje 44-ą minutę skirtumą padvigubino nigerietis Ademola Lookmanas.

Ukrainos klubas visiškai kapituliavo jau 48-ą minutę, kai trečią įvartį pelnė italas Raoulis Bellanova 3:0.

Dar viena dvikova vyko Roterdame, kur vietos „Feyenord“ futbolininkai 3:2 (2:1) palaužė „Girona“ vienuolikę.

Net du įvarčius Nyderlandų ekipa pelnė po važovų gynėjų klaidų ir į savus vartus pasiųsto kamuolio. Vienintelį įvartį iš žaidimo nugalėtojų gretose 33-ą minutę pelnė 19-metis Antoni Milambo.

Žironos ekipoje pasižymėjo Davidas Lopezas ir Donny van de Beekas.

Pralaimėjimas paliko „Girona“ Čempionų lygoje be taškų, o pirmajame ture pralaimėję „Feyenord“ įsirašė 3 taškus.