girona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „girona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „girona“.

Ankstyvą įvartį praleidęs „Atletico“ namuose nugalėjo „Gironą"

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Girona“ futbolininkus. Artemas Dovbykas susitikimo pradžioje greitai išvedė „Gironą“ į priekį 1:0. Antoine‘as Griezmannas sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rezultatą 1:1. Tuo tarpu Angelis Correa per pridėtą laiką jau persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1. A.Griezmannas antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:1. P...
2024-04-13

Ispanijoje turnyro išsišokėlė „Girona“ patyrė dar vieną nesėkmę

Ispanijos „La Liga“ čempionate antrą nesėkmę iš eilės patyrė turnyro išsišokėliai „Girona“ futbolininkai, kurie svečiuose 2:3 nusileido Bilbao „Athletic“ ekipai. Bilbao klubas į priekį išsiveržė dar 2-ąją mačo minutę, kai įvartį pelnė Alejandro Berengueras Remiro. Svečiams tik prasidėjus antrajam kėliniui pavyko rezultatą išlyginti, kai prasižymėjo Viktoras Tsygankovas. Visgi šeimininkai netrukus per keturių minučių atkarpą pasižymėjo dar du kartus.
2024-02-20

Lyderiaujantis ukrainietis pelnė tris įvarčius per 6 minutes, o „Girona“ pasiekė triuškinančią pergalę

Sekmadienį „Girona“ namuose 5:1 sutriuškino „Sevilla“ ir susigrąžino pirmą vietą „La Liga“ turnyrinėje lentelėje.  Puolėjas iš Ukrainos Artemas Dovbykas pelnė greitą „hat-tricką“ pirmoje rungtynių pusėje.
2024-01-22

Ispanijoje dramatiškas pergales iškovojo čempionato lyderiai

Ispanijos „La Liga“ čempionate ir toliau sėkmingai žengia turnyro lyderė Madrido „Real“ komanda. Ispanijos sostinės klubas pirmose naujųjų metų rungtynėse ne be vargo 1:0 palaužė „Mallorca“ klubą. Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo šeimininkai, bet arčiausiai tikslo buvo „Mallorca“ atstovai. Galva kamuolį į vartų konstrukciją siuntė Antonio Sanchezas. Dar kartą į virpstą „Mallorca“ pataikė jau 54-ąją minutę. Šį kartą iš toli netoli tikslo buvo Danielis Rodiguezas.
2024-01-04

Sezono stebukladarė „Girona“ ir vėl užlipo į lentelės viršūnę

Šio sezono „La Liga“ netikėtumas „Girona“ net 3:0 įveikė „Alaves“ ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę. Artemas Dovbykas 23-ią minutę įmušė įvartį po to, kai Yano Couto smūgį atmušė „Alaves“ vartininkas Antonio Sivera. Portu 42-ą minutę padvigubino persvarą, kai po Y. Couto smūgio iš arti aikštės krašto pataikė į vartus.
2023-12-19

„Girona“ pirmą kartą įveikė „Barcelona“ futbolininkus ir užkopė į Ispanijos lygos viršūnę

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 4:2 „Girona“ nugalėjo „Barcelonos“ futbolininkus ir užėmė pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Tai buvo itin svarbi pergalė nugalėtojams, kadangi jie Barselonos klubą įveikė pirmą kartą istorijoje.
2023-12-11

Treniruočių bazės neturintys Ispanijos lygos lyderiai treniruojasi aikštėje golfo kortuose

Šį sezoną „La Liga“ stebinanti „Girona“ komanda gerus rezultatus demonstruoja nepaisant problemų, su kuriomis jie susiduria rengiant treniruotes. „Girona“ komanda iki šiol neturi savo treniruočių bazės, o jų bandymai ją įsirengti iki šiol buvo nesėkmingi. Susidūrę su biurokratinėmis problemomis jie iki šiol taip ir nepradėjo savo treniruočių bazės statybų. Norėdami surengti treniruotes „Girona“ yra priversti vykti į golfo kortus iš kur jie nuomojasi futbolo aikštę.
2023-11-13

Ispanijoje – į lyderių poziciją sugrįžusi „Real“, Vokietijoje „Bayern“ krito žemyn

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį susikovė dvi į titulą pretenduojančios komandos – „RB Leipzig“ ir Miuncheno „Bayern“. Puikiai rungtynes pradėjo namuose žaidę „RB Leipzig“ futbolininkai, tačiau pastarieji nesugebėjo išlaikyti dviejų įvarčių pranašumo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmasis įvartis į vartus skriejo 20-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo gynėjo atsikratęs ir vienas prieš vartininką pabėgęs Loisas Openda.
2023-10-01

Be Jokubaičio, bet su NBA žvaigžde: „Barcelona“ priartėjo prie pirmojo sezono trofėjaus

Pergalę draugiškame Katalonijos taurės turnyre iškovojo Barselonos „Barcelona“, kuri pusfinalyje 102:94 įveikė Žironos „Basquet“. Finale „Barcelona“ susikaus su Manresos BAXI.
2023-09-12

„Barcelonai“ nepavyko įsirašyti penktos iš eilės pergalės „La Ligoje“

Pirmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate be įvarčių 0:0 baigėsi susitikimas tarp namuose rungtyniavusios „Barcelona“ ir „Girona“ komandų. Po šių rungtynių nutrūko „Barcelonos“ keturių iš eilės pergalių Ispanijos čempionate serija. „Barcelona“ po 28 sužaistų rungtynių užima pirmą vietą ir turi 13 taškų persvarą prieš Madrido „Real“ ekipą, tuo tarpu „Girona“ rikiuojasi 11-oje pozicijoje.
2023-04-11

Sensacija Ispanijoje: „Real” namuose krito prieš vienus lygos autsaiderių

Sekmadienį aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje tęsiasi 24-asis turas. Pirmosios dienos rungtynės iškart pateikė sensaciją – tituluotas Madrido „Real” klubas namuose pralaimėjo 15-ą vietą pirmenybėse užimančiai komandai. „Real” pirmavo, bet praleido du įvarčius ir 1:2 nusileido „Girona” futbolininkams.
2019-02-17

„Barcelona“ prarado pirmuosius taškus Ispanijoje

Vėlų sekmadienio vakarą Barselonoje, „Camp Nou“ stadione, vyko 5-ojo Ispanijos pirmenybių turo rungtynės tarp vietos „Barcelona“ ir „Girona“ ekipų. Jose dešimtyje likusi „Barcelona“ pirmąkart šį sezona nepajautė pergalės skonio.  Rungtynės šeimininkams prasidėjo sėkmingai - nuo jų pradžios dominavusi "Barca" 19-ąją minutę įgijo pranašumą, kai po Arturo Vidalio perdavimo pasižymėjo į baudos aikštelę įkirtęs ir tikslų smūgį atlikęs Lionelis Messi.
2018-09-24

„Real“ atakuojantis trejetas „nukalė“ antrąją pergalę

Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia. Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą.
2018-08-27

„Real“ pergalę lėmė brangiausių komandos futbolininkų įvarčiai

Cristiano Ronaldo mušė dublį, įvartį pridėjo Garethas Bale’as, rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Benzema. Madrido „Real“ puolimo trejetas padėjo komandai savo aikštėje 3:1 (2:0) nugalėti to paties miesto „Getafe“ futbolininkus. C. Ronaldo įvarčius pelnė 45+1 ir 78 minutėmis. G. Bale’as atidarė rungtynių tikslių smūgių sąskaitą, pasižymėjęs 24-ąją minutę. Rezultatyvius perdavimus atliko Isco, K. Benzema bei Marcelo.
2018-03-03

„Barcelona“ prarado taškus derbyje

Ispanijos futbolo čempionate taškus prarado lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį svečiuose 1:1 (0:0) sužaidė su Barselonos „Espanyol“. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį. 66-ąją minutę įmušė Gerardas Moreno. „Barcelona“ rezultatą išlygino 82-ąją minutę, kai po Lionelio Messi perdavimo pasižymėjo Gerardas Pique. Kitose rungtynėse susitiko antrąją ir trečiąją vietas užimančios komandos.
2018-02-04

Ispanijoje taškus prarado „Atletico“ ir „Valencia“

Šeštadienį netikėti rezultatai užfiksuoti Ispanijos futbolo čempionate. Sensacingą pralaimėjimą svečiuose patyrė „Valencia“. Ji 1:2 (1:1) nusileido absoliučiai pirmenybių autsaiderei „Las Palmas“. Svečius 5-ąją minutę į priekį išvedė Santi Mina, bet į tai įvarčiais atsakė Jonathanas Viera (20 minutė) ir 11 metrų baudinį realizavęs Jonathanas Calleri (53 min.
2018-01-20

Ištikimas sau: Diego Costa debiutavo įvarčiu ir raudona kortele

Pirmąsias rungtynes sužaidė į Madrido „Atletico“ po ketverių pertraukos grįžęs kontraversiškasis Diego Costa. Futbolininkas debiutavo įvarčiu ir raudona kortele. „Atletico“ laimėjo derbį namie – 2:0 (1:0) nugalėjo sostinės „Getafe“. 18-ąją minutę įmušė Angelis Correa, 68-ąją – debiutuojantis D. Costa. Jis įvartį nubėgo švęsti į tribūnas ir gavo antrąją geltoną kortelę. Pirmąją puolėjas užsidirbo 62-ąją minutę. D. Costa visos savo karjeros metu garsėjo kontraversišku elgesiu.
2018-01-07

„Real“ sužaidė lygiosiomis su trečiojo diviziono klubu

Ispanijoje užfiksuota sensacija. Rezervine sudėtimi žaidęs karališkasis Madrido „Real“ taurės rungtynėse antradienį savo aikštėje 2:2 (0:1) išsiskyrė su trečiojo diviziono „Fuenlabrada“. Vis dėlto, „Real“ žengė į kitą varžybų etapą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 25-ąją minutę įmušė Luisas Milla. „Real“ rezultatą lygino, o vėliau komandą į priekį išvedė Borja Mayoralas, įvarčius pelnęs 62 ir 70 minutėmis. Pirmasis įmuštas po Garetho Bale’o perdavimo.
2017-11-29

Ispanijoje – skirtingo sudėtingumo Madrido klubų pergalės

Ispanijoje šeštadienis skirtingai susiklostė Madrido futbolo klubams – „Real“ vargo, o „Atletico“ triuškino varžovus. „Real“ savo stadione 3:2 (2:1) palaužė „Malaga“ futbolininkus. Madrido komanda dukart pirmavo, bet Malagos ekipa lygino rezultatą. Į Karimo Benzemos įvartį (9 minutė) atsakė Diego Rolanas (18 min.), Casemiro (21 mim.) – Gonzalo Castro (58 min.). „Real“ pergalę lėmė klubo simbolis Cristiano Ronaldo.
2017-11-25

„Real“ nesėkmių seriją nutraukė triuškinama pergale

Madrido „Real“ futbolininkai buvo pralaimėję pastarąsias Ispanijos čempionato ir UEFA Čempionų lygos rungtynes, bet sekmadienį reabilitavosi – namie 3:0 (1:0) sutriuškino „Las Palmas“. Pačioje rungtynių pradžioje vienas prieš vartininką paspruko, bet tiesiai į jį smūgiavo Karimas Benzema. Vėliau šiek tiek tikslumo pritrūko į tolimąjį vartų kampą nepataikiusiam Cristiano Ronaldo. Šeimininkai vargo iki 41-osios minutės, kol galva po kampinio įmušė Casemiro.
2017-11-06

Šventė Žironoje – vietos futbolininkai nugalėjo „Real“

Sensacija Ispanijos futbolo lygoje. „Girona“ savo stadione 2:1 (0:1) nugalėjo šalies čempioną – Madrido „Real“. Svečiams rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo. 12-ąją minutę įvartį pelnė Isco. Madrido futbolininkai krito per keturias minutes. 54-ąją tikslus buvo Christianas Stuani, 58-ąją – Portu. Po rungtynių „Girona“ žaidėjai džiaugėsi taip tarsi būtų laimėję Ispanijos čempionatą. „Real“ (20 taškų) užima trečiąją lygos poziciją. Madrido komanda atsilieka nuo „Barcelona“ (28 tšk.
2017-10-29

„Real“ vargo su trečiojo diviziono klubu

„Real“ ne be vargo nugalėjo trečiojo Ispanijos diviziono „Fuenlabrada“. Madrido futbolininkai ketvirtadienį „Copa del Rey“ varžybose realizavo 11 metrų baudinius rungtynių pabaigoje ir svečiuose laimėjo 2:0 (0:0). 63-ąją minutę nuo 11 metrų žymos įmušė Marco Asensio. 72-ąją „Fuenlabrada“ į kovą metė Paco Candela. Jis 73-ąją užsidirbo pirmąją, 79-ąją – antrąją geltoną kortelę. Šeimininkai liko dešimtiese. 80-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo ir Lucasas Vazquezas.
2017-10-27

Ispanijos čempionai nutraukė lygiųjų seriją

Du pastaruosius turus lygiosiomis su Valensijos komandomis rungtynes baigęs Madrido „Real“ reabilitavosi sekmadienį San Sebastiane, kur 3:1 (2:1) nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus. Svečius 19-ąją minutę į priekį išvedė Borja Mayoralas. 28-ąją minutę rezultatą išlygino Kevinas Rodriguesas. Tačiau tas pats futbolininkas 36-ąją minutę nukreipė kamuolį į savuosius vartus. Paskutinį rungtynių įvartį 61-ąją minutę pelnė Garethas Bale’as.
2017-09-18

Ispanijoje – „Barca“ ir „Atletico“ pergalės

Antrajame Ispanijos čempionato ture pergalę iškovojo „Barcelona“. Laimėjimą lėmė Lionelio Messi dublis. Katalonai šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Vitorijos-Gasteiso „Alaves“. L. Messi pirmąjį įvartį pelnė 55-ąją, antrąjį – 66-ąją minutėmis. Argentinietis 39-ąją nerealizavo 11 metrų baudinio. Madrido „Atletico“ svečiuose 5:1 (2:0) sutriuškino „Las Palmas“. Du įvarčius pelnė Koke (62, 75 minutėmis), po vieną – Angelis Correa (3 min.), Yannickas Carrasco (5 min.
2017-08-27

„Manchester City“ nesėkmingai praktikavosi Ispanijoje

„Manchester City“ tarp dviejų Anglijos „Premier“ lygos turų spėjo sužaisti ir draugiškas rungtynes. Antradienį Mančesterio futbolininkai Žironoje 0:1 (0:1) pralaimėjo „Girona“. Ispanijos komandai pergalingą įvartį 14-ąją minutę pelnė Portu. Jis įmušė po Aday perdavimo. „Manchester City“ starto sudėtyje žaidė Claudio Bravo, Eliaquimas Mangala, Danilo, Johnas Stonesas, Yaya Toure, Raheemas Sterlingas, Leroy’us Sane, Bernardo Silva ir kiti.
2017-08-16

Skambus „Stumbro“ papildymas – buvęs „Barcelona“ ir Portugalijos rinktinių saugas

Kauno „Stumbro“ futbolo klubą sustiprino Agostinho Ca. 23 metų saugas buvo vienas Portugalijos jaunimo rinktinių lyderių, o 2012 m. jį už įspūdingą sumą įsigijo legendinis „Barcelona“ klubas. Bisau Gvinėjoje gimęs futbolininkas futbolo paslapčių mokėsi garsiajame Lisabonos „Sporting“ klube iš kur jį 2012 m. vasarą už beveik du milijonus eurų įsigijo „Barcelona“. Tuo metu dėl žaidėjo kovojo daugybė garsiausių senojo žemyno klubų.
2017-04-02

„Almeria“ grįžta į aukščiausią Ispanijos lygą

Vakar vakare paaiškėjo, kad paskutinis Ispanijos „Primera“ lygą papildantis klubas tapo „Almeria“. Ši ekipa į aukščiausiąją Ispanijos lygą grįžta po dvejų metų pertraukos. „Almeria“ Ispanijos „Segunda“ divizione užėmė trečią vietą, todėl klubas negavo automatinio kelialapio į aukščiausią šalies lygą ir klubui reikėjo dalyvauti atkrintamųjų varžybų turnyre, kuriame kovėsi 3-6 vietas užėmusios komandos. Šio mini turnyro finale „Almeria“ susitiko su „Girona“ ekipa.
2013-06-23

Lagamine pasislėpęs vagis „švarino“ keleivių bagažą

Dideliame lagamine pasislėpęs vagis „švarino“ kitus Ispanijos oro uosto autobuso bagažinėje vežamus krepšius. Anot policijos, vagis turėjo partnerį, kuris nusipirkdavo autobuso bilietą ir įdėdavo lagaminą į autobusą, važiuojantį iš Gironos oro uosto į Barseloną, praneša naujienų agentūra AFP. „Prasidėjus kelionei, jis išlįsdavo iš lagamino, surasdavo vertingus daiktus ir paslėpdavo juos mažesniame krepšyje, kurį turėdavo su savimi“, – pranešė Katalonijos policija.
2011-06-09

Lietuvos rinktinei – Pirėnų pusiasalio nykštukų egzaminas

Lietuvos futbolo rinktinė tęsia pasirengimą pasaulio čempionato atrankos varžyboms - ji šį vakarą 19 val. 15 min. Portugalijoje jėgas išbandys su nykštukės Andoros rinktine. Praėjusį šeštadienį lietuviai lygiosiomis 1:1 sužaidė su Lenkijos rinktine. Kitas testas laukia su viena silpniausių pasaulio rinktinių. Favoritai aiškūs Andoros futbolo rinktinė tarptautinėje arenoje laikoma ryškia autsaidere.