SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    CZE TUR 21:40

Pirmąją pergalę Europos futbolo čempionate įsirašė Šveicarijos ekipa. Anksti į priekį įsiveržę šveicarai 3:1 įveikė Vengrijos futbolininkus.

Jau nuo pat mačo pradžios Šveicarijos rinktinė ėmėsi iniciatyvos, o pirmasis įvartis į varžovų vartus skriejo 12-ąją minutę.

Šveicaras Kwadwo Duah sėkmingai išnaudojo pasitaikiusią progą, tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė savo komandą į priekį 1:0. Nors teisėjas iš pradžių fiksavo nuošalę, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo įskaitytas.

Vėliau vengrai turėjo pora progų išlyginti rezultatą, tačiau abu jie buvo nesėkmingi. Galiausiai pirmojo kėlinio pabaigoje šveicarai pasirūpino, kad varžovai į rūbinę eitų dar labiau nusivylę.

Michelis Aebischeris 44-ą minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vengrų vartus ir Šveicarija prieš pertrauką pirmavo 2:0.

Nepavyko pasivyti varžovų

Antroje mačo pusėje iniciatyvos Vengrijos gretose ėmėsi Barnabas Varga, kuris po nesėkmingo bandymo 66 minutę realizavo įvartį ir sušvelnino rezultatą (2:1).

Visgi jau per pridėtą laiką Šveicarija padėjo tašką rungtynėse, kai Breelis Embolo gavo kamuolį aikštės viduryje, pamatė vartininką, kuris yra nuošalėje, ir pakelė kamuolį virš jo į vartų tinklą – 1:3.

Šveicarai rungtynėse labiau dominavo su kamuoliu (56 proc. prieš 44 proc.). Tiesa, vengrai kur kas daugiau kartų susikūrė progas mušti įvartį (15) nei Vengrijos rinktinė (5).

Primename, kad A grupėje atidarymo rungtynes sužaidė ir Vokietijos bei Škotijos rinktinės. Šeimininkai trankiai atidarė pirmenybes ir dešimtyje likusius varžovus įveikė net 5:1

Kitas rungtynes Šveicarija birželio 19-ą dieną žais prieš Škotiją, tuo tarpu Vengrija tą pačią dieną susitiks su Vokietija.

Visas Europos futbolo čempionato naujienas gali sekti specialime polapyje.

Svarbiausios rungtynių akimirkos;

*********

RUNGTYNIŲ EIGA

2 kėlinys:

90+3 min. ĮVARTIS! Breelis Embolo gavo kamuolį aikštės viduryje, pamatė vartininką, kuris yra nuošalėje, ir pakelė kamuolį virš jo į vartų tinklą – 1:3.

66 min. ĮVARTIS! B. Varga nesutiko su scenarijumi likti be įvarčių. Jau po kelių minučių jis tiksliai pasiuntė kamuolį į šveicarų vartus ir sušvelnino rezultatą – 1:2.

63 min. Kokia galimybė! Barnabas Varga iš Vengrijos tiksliai įvedė kamuolį į aikštę, bet jo smūgis galva praskrieja šalia kairiojo virpsto.

59 min. Danas Ndoye smūgiavo į vartus – šį kartą iš toliau, bet kamuolys nuskriejo į tribūnas.

Po minutės šveicarijos futbolininkas Remo Freuleris už pavojingą žaidimą gavo antrąją geltoną kortelę savo komandai.

54 min. R. Vargas gavo tvarkingą perdavimą ir erdvės baudos aikštelėje, tačiau jo smūgį žemai į vartų vidurį patogiai atrėmė Vengrijos vartų sargas.

48 min. K. Duah bandė įsirašyti ir antrąjį savo įvartį, tačiau jį puikiai atrėmė varžovų vartininkas.

1 kėlinys: Vengrija 0:2 Šveicarija

45+3 min. Per likusias minutes komandos progų nesusikūrė. Į pertrauką Vengrija išėjo su dviejų įvarčių deficitu.

44 min. ĮVARTIS! Michelis Aebischeris tiksliai pasiuntė kamuolį į vengrų vartus ir Šveicarija prieš pertrauką pirmauja 2:0!

42 min. Willi Orbanas susikūrė erdvę baudos aikštelėje ir atliko laisvą smūgį. Galva futbolininkas smūgiavo į vartų vidurį, bet šveicarų vartininkas smūgį atrėmė. Pakartojimo metu buvo galima matyti, kad šiuo atveju būtų fiksuojama ir nuošalė.

20 min. Rubenas Vargas gavo perdavimą aikštės viduryje ir smūgiavo į vartus, tačiau vengrų vartininkas Peteris Gulacsi puikiai atrėmė šį bandymą.

12 min. ĮVARTIS!!! Šveicaras Kwadwo Duah sėkmingai išnaudoja pasitaikiusią progą, tiksliai siunčia kamuolį į vartus ir išveda savo komandą į priekį 1:0! Nors teisėjas iš pradžių fiksavo nuošalę, tačiau po VAR peržiūros įvartis yra įskaitytas.

10 min. Vengras Rolandas Sallai susikūrė neblogą smūgį iš vidutinio nuotolio, tačiau jo kamuolys skrido virš vartų.

5 min. Rungtynėse nuo pat pradžių abi komandos žaidžia pilna jėga, o už šiurkštų žaidimą jau penktą minutę geltona kortele baudžiamas šveicaras Silvanas Widmeras.

kas tu per veršis,jei įžeidinėji žmones,turinčius Šveicarijos pilietybę,ką,tu neturi Lietuvos?Tada išvis nevertas svarstymo...