Anglijos Premier“ lygoje šeštadienio vakarą įvyko intriguojantys mačai.

„Liverpool“ išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pergalę.

Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė progų. Visgi pirmasis įvartis krito tik per pridėtą kėlinio laiką, kai Ibrahima Konate puikiu smūgiu galva išvedė „Liverpool“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Rayanas Ait-Nouri antrojo kėlinio pradžioje tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Visgi netrukus Mohamedas Salah sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1. Per likusį laiką daugiau nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko.

„Liverpool“ po šešerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 15 taškų ir rikiuojasi „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Wolves“ su 1 tašku žengia paskutinis, dvidešimtas.

Kitose rungtynėse „Arsenal“ klubas namuose, rezultatu 4:2, įveikė „Leicester City“.

Pirmasis įvartis skriejo 20-ąją minutę, kai pasižymėjo Gabrielis Martinelli. 45+1 minutę rezultatą padvigubino Leonardo Trossardas.

47-ąją minutę pasižymėjo ir priešininkai, kai įvartį pelnė Jamesas Justinas. 63-ąją minutę J. Justinas ir vėl pelnė įvartį ir išlygino rezultatą (2:2).

90+4 minutę L. Trossardas pelnė savo antrąjį įvartį, o 90+9 minutę pasižymėjo Kai Havertzas ir „Arsenal“ šventė pergalę.

Tuo tarpu „Chelsea“ namuose 4:2 įveikė „Brighton“ futbolininkus.

Šiose rungtynėse tikrą įvarčių šou surengė Cole'as Palmeris. Futbolininkas iš viso pelnė 4 įvarčius – pasižymėjo 21, 28, 31 ir 41 minutėmis.

„Brighton“ savo įvarčius pelnė 7 ir 34 minutėmis.