SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    CZE TUR 22:00

Pasaulio krepšinio čempionų titulą ginanti Ispanija pirmadienį G grupės rungtynėse susitiko su lyderio netekusia Braziliją. Visų rungtynių metu brazilų demonstruoto charakterio neužteko ir planetos čempionai 96:78 (21:22; 29:20; 14:17; 32:19) įsirašė antrąją pergalę šiame čempionate.

14

Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai (64:59). Lemiamame ketvirtyje ispanai surengė galingą spurtą ir puikiai tvarkėsi gynyboje, o tai leido planetos čempionams ramiai užbaigti rungtynes.

Naudingiausiai Ispanijos rinktinės gretose rungtyniavo 19-metis J.Nunezas, kuris per 23 minutes surinko 13 taškų, 7 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 21 naudingumo balą.

Tuo tarpu Brazilijos komandoje rezultatyviausias buvo Bruno Caboclo, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 15 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir 25 naudingumo balus.

Brazilijos rinktinė: Bruno Caboclo 15 (6/6 dvit., 11 atk. kam.), Yago Mateusas 14 (3/9 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Timas Soaresas 9, Cristiano Felicio 8, Leonardo Meindlas 7, Gui Santosas 7, Vitoras Benite 6.

Ispanijos rinktinė: Santi Aldama 15 (4 atk. kam.), Willy Hernangomezas 14 (5 atk. kam.), Juanas Nunezas 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Alberto Diazas 11, Dario Brizuela 8, Rudy Fernandezas 8 (4 rez. perd.), Usmanas Garuba 8 (4 rez. perd.).

Primename, kad Ispanijos rinktinė pirmose rungtynėse 94:64 susitvarkė su Dramblio Kaulo Kranto rinktine.

Tuo tarpu brazilai 100:59 sutriuškino Irano rinktinę, tačiau dėl traumos neteko vieno iš komandos lyderių Raulio Neto.