Žiniasklaida: Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius rastas su durtine žaizda

Antradienį, vasario 23-iąją, negyvas rastas Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis greičiausiai galėjo būti nužudytas, bet dar neatmesta ir savižudybės versija. Taip skelbia naujienų portalas anyksta.lt

Oficialiai pranešama, jog rastas vyro kūnas su smurto žymėmis. „Anykštos“ šaltinių teigimu, galimai durtinė žaizda yra rastojo žmogaus kakle.

A. Remeikis pirmadienio rytą išėjo pasivaikščioti į parką. Jo kūnas rastas pušynėlyje, netoli Kupiškio gatvės „Norfos“ parduotuvės. Po tą pušynėlį žmonės nevaikščiojo, o su bateliais iš namų išėjęs žmogus negalėjo turėti motyvų braidyti po pusnis.

Spėjama, jog Utenos savivaldybės administracijos vadovas galėjo būti nužudytas kitoje vietoje, o jo kūną žudikai pervežė (ar pernešė) į atokesnę vietą.

Viena iš versijų, jog A. Remeikis galėjo pastebėti kažkokią nusikalstamą veiklą atliekančius asmenis. Galimai jo atsidūrimas netinkamu laiku netinkamoje vietoje ir kainavo vyrui gyvybę.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kol kas oficialios informacijos neteikia - laukiama ekspertų išvadų. Redakcijos duomenimis kol kas nėra atmesta ir savižudybės versija.

Utenos apskrities policijos atstovė Asta Šuminienė naujienų portalui tv3.lt negalėjo nei patvirtinti, nei paneigti, ar kūnas rastas su durtine žaizda.

Parengta pagal www.anyksta.lt


Rašyti komentarą...
K
Kurmis
2021-02-24 17:47:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo,nusižudė ir dar nuėjo paslėpt peilį.Kažkaip tai taip.
Atsakyti
-15

L
Laimis
2021-02-24 17:34:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar gali musu policija istirti nors viena zmogzudyste,nes pas mus visada tik savizudybes.
Atsakyti
-22

G
Giedrius
2021-02-24 17:40:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakykit man ko pirmadienio rytą reikia eiti į miškelį apsiavus bateliais?
Atsakyti
-21

SKAITYTI KOMENTARUS (57)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų