Pamatykite šiuos slėpynėms pasiruošusius gyvūnus. Kai kurie gali jums visai nepatikti...
1.Barono drugio vikšras
Tik pažiūrėkite į šį lapą, nieko nematote?Jei pažiūrėsite atidžiau pamatysite mažytį bičiulį – Barono drugelį vikšro stadijoje.
Šie mažyliai maitinasi daugiausia mango ir anakardžių medžių lapais, ten ir gyvena. Lervos būsenoje jie puikiai moka pasislėpti ir, atrodytų, tuoj išnyks su lapija. Tačiau, kai tik jie iš lervos tampa drugelio stadijos, jie nebegali taip lengvai užsimaskuoti.
2.Didysis raguotasis apuokas
Didysis raguotasis apuokas yra galingas grobuonis, kuris gali misti paukščiais ir žinduoliais net didesniais už jį patį. Taip pat minta mažais skorpionais, pelėmis ir varlėmis. Tai vienas iš labiausiai paplitusių apuokų Šiaurės Amerikoje, taip pat gyvena dykumose, pelkėse, miškuose, pievose.
3.Plokščiauodegiai gekonai
Uroplatus phantasticus, tai Gekonai (tam tikras driežas), yra įvairių gekonų rūšių gimusių Madagaskaro saloje. Gyvena Šiaurės ir Vidurio atogrąžų miškuose Madagaskare, nėra niekur kitur.
4.Rhaebo haematiticus
Ar galite patikėti, kad tai varlė?
Net jeigu varlė yra gana didelė gali užaugti iki 7,5 cm ilgio, vis tiek jos praktiškai dingsta tarp lapų ir medžio žievės.
Šios varlės gyvena tarp rytinio Hondūro ir Kosta Rikos iki Kolumbijos bei šiaurės vakarų Ekvadoro. Apskritai, šios varlės yra dažniausiai randamos Kosta Rikoje.
5.Hippocampus bargibanti
Tai maždaug 2 cm dydžio jūrų arkliukai. Šie mažyliai yra vieni smulkiausių jūrų arkliukų pasaulyje. Jie dažnai yra geltonos arba oranžinės spalvos.
6. Australijos Dolophones
Tai vorai slapukai. Jie lengvai gali paslėpti kol, ilsisi ant šakelės. Gyvena daugiausia Australijoje, tad mums neverta nerimauti, jog juos sutiksime.
Suaugusių patelių dydis siekia maždaug 8mm, patinas yra mažesnis, paprastai 4-5mm. Kitos Dolophones rūšys, tokios kaip Dolophones conifera, yra labai panašios.
7.Grėjaus medvarlė
Grėjaus medvarlė yra maža medžiuose gyvenanti varlė. Jos paplitusios rytinėje Jungtinių Valstijų pusėje ir pietryčių Kanadoje. Ši varlė – puiki slapukė.
8.Plėšriavoris
Šie vorai būna tamsių spalvų, ilgomis kojomis. Jie klajojantys medžiotojai. Gaudomųjų tinklų nerezga. Išskyrus retas išimtis, tačiau grobį gaudo ne tinklais, bet prisėlina arba tyko nejudėdami vienoje vietoje, kol auka pati prisiartina ir ją pačiumpa šuoliu. Todėl jiems ir reikalinga jų puiki maskuotė.