Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sejonenes moma buvo laiminga
Ar verta mokyti 12 metų, kad tapti biurokratų klapčiuku? Kas 5 metus tvirtinti licenziją, ruošti mokslinius darbus, atstovauti Lietuvą moksliniuose kongresuose, kad tarnauti SAM biurokratijai? Visi ateina rožinėse svajonėse gydyti žmones, padėti ligoniams, o tampa popierių rašytojais.
Sovietmečiu gydymo įstaigose buvo geresnė tvarka
@Taigi visi keikia sovietinius laikus,bet medicina buvo visiems pasiekiama dar tą pačią dieną,tik eilėje tekdavo palaukt. O šiais laikais kiekviena valdžia taip išbalansavo sveikatos sistemą,kad liko svarbiausia pinigai o pacientas paskutinej vietoj. O jau del siuntimu-tai katastrofa. Pvz,didžiausia nesamone,kad pakliut pas okulista ar lor reikia siuntimu,o kad ji gaut as turiu užimt pas seimos gyd laiką ir t.t.
@Tikrai taip, Pas realibilitologa Karoliniškių poliklinikoje jau vasario mėnesį
Neużrašo,siuntimas galioja 2 mėn, po to vėl kryżiaus keliai,o apie procedūras gauti tai nesvajok,kaip gyventi???????????
@Taigi Is to ir turetu mokytis dabar nes tokiu nesamoniu nebuvo pas gyditoja patekai kai nuejai i poliklinika ryte
@Taigi Simta kartu o dirbanrieji mokedavo pajamu mokesti tik trys procentus ir gydinas ta pacia dueba ir labai geras vaistai geri ir labai pigus
@Taigi Noretumet gaut gydyma,kaip sovietmetyje ? Jokio mrt,kt, vezys praktiskai neisgydoma,kai db isgyvenamumas lb didelis, jokiu plastiniu operaciju pontraumu,krutu atstatymu po onkologijos ir t.t
Ar jus isivaizduojat kad viskas yra dykai, technologijos,operacijos,priemones nekainuoja ir zmoniu vergove,kaip sovietmetyje norma ? Kazkodel atejus i banka negali susigrust eileje ir niekas taves nepriims po darbo valandu,bet va gydytojas turi priimt, atsiliept naktim,savaitgaliai ir t.t
Medikai ner kazkokie kitokie. Jiems galioja tas pats darbo kodeksas,kaip ir kietiems jie turi turet konkretu darbo kruvi,darbo valandas,priemones ir apmokejima uz virsvalandzius. O db pacientai daro ka nori, nori visko cianir dabar,kulturos pasimokyt kaikada reiktu patiems pacientams,pries nesamoningus komentarus laidant.
@Jooo "Mandrumui" tamstytės nėra ribų, nes iš tokios arogantiškos rašliavos jaučiasi, kad dar nėra tekę pačiam/ pačiai atsidurti ligonio- paciento- kailyje.

Medicinos mokslais, kaip ir kiti mokslai, taip pat nestovi vietoje, o septynmyliais žingsniais skuba į priekį, todėl nereikia "lia-lia" apie anuos laikus. O be plastinių operacijų NORMALŪS žmonės tikrai puikiausiai "apsieina".
Mokam mokesčius visą gyvenimą, todėl ir medicininę pagalbą turime gauti nieko daugiau "neprimokėdami",- jau sumokam "avansu". Kai kurie net nesikreipia į medikus, nes neserga, todėl ir jų sukauptos lėšos tarnauja kitiems.
Be to, už mūsų visų sumokėtus pinigus šitie daktarai išmokslinami, tačiau didelė dalis jų, vos tik gavę diplomus, "išskrenda " geresnio gyvenimo ir "ilgesnio" pinigo ieškodami. Todėl,ypač mažesniuose miestuose, gydytojai yra seni, nes jauni pasirenka vergauti didesniam pinigui Norvegijoje, Britanijoje ar Vokietijoje... O reikėtų, kad būtent savo šalyje padirbėtų privalomai bent keletą metų, kad valstybei "atsipirktų" į juos ir jų mokymą investuoti pinigai. Kai žmogus pajunta darbo, tikro darbo skonį ( ir druską, ir pipirus, ir cukrų, -kad ir iš reto ), tuomet keičiasi jo požiūris ir į save, ir į darbą, ir į aplinkinius žmones.
@Jooo Seip susirgus onkologija reikia nemazai pinigu kada pirma ampuole 82eur kainuoja ir reikia 5-kiu.sekancios kompensuojamos.taip,kad cia negalima sakyti jog nekainuoja
Ateini į polikliniką tai tušti koridoriai vienas kitas žmogus o talonų nėra
Konservos eilėse gydymo įstaigose nelaukia, jiems spec aptarnavimas. Todėl nei mediku, nei eiliniu pacientu problemos nei Šimonytės, nei Dulkio, nei Cmyl nedomina.
Kas tas pacientas, svarbiausia popiegaliai!
nori but gyvas neeik pas Mengeles vaikaiciu ..
ir anglijoj ir airijoj bardakas ..kaip kam pasiseka,ir lt padare toky bardaka,dar kalba apie sovietmety..
DAUG METŲ LANKAUSI PAS ENDOKRINOLOGĄ.JIS STEBI MANO LIGĄ.
BET KIEKVIENĄ KARTĄ TURIU REGISTRUOTIS PAS ŠEIMOS GYDYTOJA,KAD IŠRAŠYTU SIUNTIMĄ...
@Vilma Miela Vilma as 17 metu esu operuota kruti ir kad gauti proteza reikia kas metai registruotis pas seimos gydytoja kad gauciau siuntima kad nepriaugo krutine ar cia samoninga juk ortopediniame kabinete patikrintu ar priaugo ar ne kam trukdyti tuos nieko neveikiancius seimos gydytojus geriau laisvai kavos atsigertu su brendziuku
@Vilma Arba kai netekęs kojos žmogus turi kas metai pasitvirtinti negalią iš naujo
perskaičiau straipsnį ir supratau gyvename rusijos gilumoje.
@mindė gyvename ne rusijos gilumoje o kažkur afrikos džinglių glūdumoje - rusiją keikiame bet tenai tvarka - pasikalbėkite su tėvais , seneliais ir pasakys kad prie rusu medicinoje buvo geriau žiūrima i ligonį ,i pacijientą , ką dabar gali ministras per4 metus padaryti -o jaigu jis per savo gyvenimą nei karto nebuvo net poliklinikoje taigi iš konservinių bobučiu pletkų mažai ką sukurti gero gali , prezidentas ar ministras turi mažiausiai išbuti savo pareigose 10 metu - žinoma seimas matys jaigu savo sriti valdo blogai tai ir po 1 metų lauk , jaigu valdo gerai valstybę ar ministeriją tegul dirba ir 20 metų ,o dabar kas bardakas pavadintas amerikoniška demokratija
@albinas Albinai, važiuok į Rusiją, ten tikrai tave pagydis.
@Albinui Tamsta daktaras?..Gal geriau patark,ką daryti ,kad Lietuvoje būtų geriau.Juk ne viduramžiuose randamės.IR SIRGTI NEI VIENAS NENORIME.
@Albinui ,Baltarusijoje medicinoje tvarka ,lokit kiek norit,
Bet tikrai taip o vaistai taip pat,perkame Lietuvoje,
Sanatorijose gydymas taip pat.


Skaitomiausios naujienos




Į viršų