Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pensijoje trumpas gyvenimas iki 10 m, isseje vyrai i pensija traukia o gyvent reikia dabar kol yra galimybes ir turi sveikatos ir as noreciau pasirupint dantimis , pakeist automobili dar kazka nusipirkt , jau mano seneliai daug taupydami prarado , tiek rubliai , litai ,
Afera, praspjovusi visas iki šiol įvykusias aferas ir finansines piramides pasaulyje. O kas įdomiausia - kad nei pats Tapinas su Malinausku nesiaiškino, kieno ausys kyšo už šito biznio :) Tik primenu sąlygas: sutarties nutraukti neįmanoma (vienintelė tokia sutartis turbūt visoje žemėje); privalomi mokesčiai fondui; visa investavimo rizika tik žmogui; trupinukai nuo uždarbio; pasiimti pinigų neįmanoma; mažėja sodros pensija. Didžiausias aferos bajeris - dabar tau nuo algos nuskaičiuoja 60 e, kad ateityje prie pensijos pridėtų 20 e! :D Ir dar gausi sumažintą pensiją iš sodros... Reziume: kaupiantysis moka pinigus tam, kad ateityje gautų dar mažiau :D
@Info Šita pakopą palaiko Konservatoriai,liberalai..Taigi Tapinas nesikapstys po ja..
Kraniukas uzsisuks,tai dabar,iki kitų metų,kasdien gąsdins?!
dabartinė II pakopos pensijų fondų veikimą galima aprašyti taip: mes mielai priglausime jūsų pinigus, darysime viską, kad maksimaliai sumažinti savo kaštus ir už visą šį sunkų darbą atskaitysime didžiausius leistinus administravimo įkainius, o kas liks tą automatinė investicinių vienetų pirkimo sistema nupirks už tuo metu esamą kainą - nesgi mes daugiau už nieką neatsakome ir niekas mums nerūpi - savo dalį jau pasiėmėm - džiaugiamės, kad jūs esate mūsų klientas.
@situacija labai trumpai kad čia apie mūsų valdžią ir seimą rašai. algas pasikeliam, padėjėjų pasisamdom, už DI sugeneruotus įstatymų variantus rankutes pakeliam perskaitę facebook ar instagram komentarus, o ne pateiktą projektą. na o "už nieką nestsakom, savo dalį pasiėmėm" tai tinka visiškai :)
Gal gali ekspertai priminti, kad privalomas anuitetas tai konkretus lėšų nusavinimas, nes sukaupti pinigai pervedami Sodrai, o žmogui mokamos tik palūkanos, o visa sukaupta suma nuskandinama. Kur dingo proporcingas išmokėjimas?
Palinkėčiau ekspertams neskaičiuoti svetimų pinigų , nes tai rodo žemą jų išpruso lygį, tik dvasios ubagai gali tai daryti
@N IŠPRUSIMO
aktualijos...
Sveikata...

(Šun)daktarai cheminiais vaistais žudo...
facebook . com/reel/1044628917124279
`
Blogai, kad taip bus naikinama II pakopa
Blogai, kad taip bus naikinama II pakopa
svarbu, kad tiems, kas išeis, nemokėtų jokių kompensacijų , vėliau, nei už šildymus nei panašiai. Jei neraštingi, nemokėjo atsisakyti, tai tikrai išleis pinigus be reikalo ir vėl eis su ištiesta ranka...
@Blogai, kad taip bus naikinama II pakopa o kodėl jiems turėtų nemokėti? kuo jie labiau "prasikaltę" už tuos, kurie apskritai į tą II pakopą neįsirašė?
Tiems protezams duoda tik 600 euru o visas saknys privalai uz savo pinigus issiraut.1 saknies isrovimas 100 euru jei rausi 32 saknys dauginkit is 100 euru.
@Nejuokinkit Poliklinikoje kaina nuo 10 prasideda. Tik teks palaukti.
@Šiaip Ir eik į polikliniką arba pas santechniką
@TAI Kiekvienas renkasi pagal galimybes. Aš dantų rovimą patikėjau labai profesionaliai dirbančiai chirurgei. Aišku, pas ką eilė, bet verta palaukti.
kadangi įstatymas jau priimtas
kadangi įstatymas jau priimtas
tai ruginienės liepimu pradedama kompanija "įtikink pasilikti II pakopoje". gaila žmonių, kuriems vėl "plaus smegenis". laikykitės II pakopos dalyviai :)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų