Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kaip sykis, Syso partija turi maximum pasitikejimo, todel turetu nekilti abejoniu, kad keleta menesiu po rinkimu, Lietuva pagal tuos indeksus, bus pirmam desimtuke. Kitaip Syso kalbos as neissifruoju. Tik jis nepasake, kas bus jei jie nepadarys priesingai nei si nedoreliu valdzia! Ar atskirtis nera ir del "Darbo kodekso" priimto paskutine 2016 m. Seimo darbo diena???
@Benas
Tave pakars.
@Benas
Na tai tavo valdzia daro VISKA, kad įklampinti i tokia duobe, kad dar ilgai kentėtume. Kubiliaus pensiju “reformos” ir skolų neprisimeni?
Nors vienoj srityj ne paskutiniai. Yra vieni uz mus prastesni. Einu svest.
Sovietmeciu komunistai įrodinėjo, kaip gera SSSR gyventi. Dabar ta daro tie patys komunistai, tik konservu partijos vardu. 30 metu praėjo, propaganda ta pati liko.
pusė algos lietuviai prageria ir prarūko po to verkia kad iki mėnesio galo nebėra pinigų
@tyrimas parodė kad
Kacapeli, o ka tu Lietuvoje veiki?
@Pisk konservui i snuki
bet kažkodėl kiekviena mėnesį susitaupo virš 300 eurų, o darbe rūkaliai girtuokliai kolegos ''būk geras paskolink 10eur dėl cigariukų'' ''eik nx padla'' sakau
2023 Lietuvos BVP sumažėjo 0.3 procentais.
@Kumele valdo
Melas. Ir be įrodymų!
Niekas tos PADLOS PEDOkonservės šimonko ir negina, bet jau tik tegu nevaidina čia visokie sysalai, patys už PEDOkonservams palankius sprendimus balsavę...
geriau Ukrainai aukokim ir kuo daugiau, kad laimėtu
kuom jums bloga valdžia, ji gi rūpinasi savimi vagia milijardais, o jūs tingite net savimi pasirūpinti, norite kad jumis rūpintusi valdžia, visiški apkiautėliai.
@Kažkaip keista
Gyventojai turi rūpintis, kad valdžia jų pinigų nevogtu.
Absoliutaus skurdo lygis 2023 m. Lietuvoje yra 2,7 proc. ir palyginti su ankstesniais metais, sumažėjo 1,1 proc. punktu (2022 m. buvo 3,8 proc.)
@citata
Cia is pedopartijos propagandinės programos?
@Pisk konservui i snuki
Kaip gyveni,tai dar badauji,ir kodėl tave apleido,tu prašai,o tau neduoda.Kaip tavo ligelė-nedap.stitas?
Muzikyne nieko naujo,suda tapsnojame.
Tyrimas parodė: esame antri nuo galo, o tūkstančiai žmonių gyvena nuo algos iki algos