Tikro pavasario dar teks palaukti: savaitgalį Lietuvoje šilčiau bus tik kai kur

Artimiausią naktį Lietuvoje vyraus debesuotas dangus, vietomis, daugiausia šalies rytuose, palynos arba kris šlapias sniegas. Vakaruose bus pragiedrulių. Dieną vyraus giedri saulėti orai, bet rytuose bus debesų ir negausių mišrių kritulių.

Oro temperatūra keisis labai nenoriai. Visą naktį vyraus 1–3 laipsniai šilumos, tiktai Žemaitijoje kai kur bus apie 0 (todėl ten gali būti slidu dėl plikledžio), dieną vyraus 2–4, rytuose 1–2, pietvakariuose trumpam iki 5–6 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, ir rytoj Lietuvoje pavasaris. Ir naktį, ir dieną šalies rytuose bus negausių kritulių – ir lietaus, dulksnos, ir šlapių snaigių, kitur vyraus giedras dangus. Naktį vyraus 1–3 šilumos, kai kur apie 0, dieną vyraus nuo 1 iki 6 laipsnių šilumos“, – penktadienį aiškino sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį rytinėje šalies dalyje bus negausių kritulių. Naktį vyraus drėgnos snaigės, dieną bus ir jų, ir lietaus arba dulksnos. Kitur vyraus tiesiog pilkas dangus. Naktį vyraus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio, tik kai kur liks apie 1 šilumos, dieną bus nuo 3 iki 8 laipsnių šilumos.

Pirmadienį kritulių tikimybė nedidelė, naktį vietomis rūkas, daug kur plikledis. Naktį vyraus keli laipsniai šalčio, dieną vyraus 7–9, rytuose bus apie 3–4 laipsnius šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų