Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
šitame apsimelavusių teistų vatnykų ir idiotų seime nėra nei vieno verto net šalia LIETUVOS VADOVO V.LANDSBERGIO stovėti.
@Šūdų seimas Ožio myžalo įkalk.
@Dabar paimk novičioko ir pavaišink tovariščius savo
mokesčių kėlimo klausimas neteko prasmės prieš šitą pirmo svarbumo klausimą...šlykštynės!
paluckui ir visiems raudonskūriams , du
paluckui ir visiems raudonskūriams , du
tai pats svarbiausias klausimas ,galvoja visi pamirš čekiukininkų klausimą...
siemet nusprogs diedas!kuo skubiau atimti.
Kaip buvęs galimai KGB veikėjas gavo Lietuvos vadovus statusą? O gi visiškai paprastai Lietuva gavo nepriklausomybę nes susitarė kad neviešina KGB veikėjų,kurie ir kūrė mūsų Lietuva. Dabar žmonės gerai pagalvokite kodėl taip blogai virš 30 metu buvo valdoma Lietuva
@Tiesa yra svarbu reikejo pavaldyt geriau ,kur buvai ???
Jei "faktą" sugalvojote konstatuoti seime, tai mes tokioms funkcijoms seimo nerinkome, o rinkome įstatymų leidėjus, bet ne istorijos faktų perkonstatuotojus!
sklinda kalbos kad pries parada apsitriede fico ir vucicius ir parade nebus.
@paverkit aga,Fui,Jo putinas tave išvaduos nuo apsitriedimo
@paverkit aga,Fui,Jo Lagaminus nuveš su įrodymais Putleriui asmeniškai įsitikint
PAJUDINO MĖŠLO KRŪVĄ, DABAR VISI SKARABĖJAI PULS
@FUI VISAS BRUDAS DŪZGIA
Pirmą kartą per 15 metų Lietuva eksportavo daugiau elektros nei importavo
Praėjusią savaitę vietos elektrinės Lietuvoje užtikrino visą šalies poreikį, o perteklius buvo eksportuotas į Latviją, Lenkiją ir Švediją, pranešė „Litgrid“.
@Šaunuolė Lietuva Ladsbergi eksportavus dar elektros daugiau turėtume
@Šaunuolė Lietuva Kokias čia pievas rašai jinai tik 70% apsirūpina elektra o Švedijos kaina elektros žinai tai kam jai 3 kartus prangesne reikalinga
Kai Landzbergis Kremliui špygą parodė
Kai Landzbergis Kremliui špygą parodė
kiekvienas doras lietuvis jautė didelį pasididžiavimo jausmą. Kai kaimo jurgiai Brazauską prezidentu išrinko, didesnės gėdos nėra jautę visi dori lietuviai. Tuom ir skiriasi šie du didžiavyriai. Net Lenino anūkai tai supranta, genai tai raudoni, jie verčia Lenino anūkus šikti ant Landzbergio kiekviena proga, kad buvę Kremliaus vietininkai Lietuvoje geriau atrodytų.
iš okupanto jis mokėsi manierų
iš okupanto jis mokėsi manierų
@Kai Landzbergis Kremliui špygą parodė kiekvienas kultūringas lietuvis špygomis nesibado, o tik kegebistas

Skaitomiausios naujienos




Į viršų