Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Vienu zodziu prigruda visokiu nesamoniu i programas o knygu nera vienu zodziu reiketu supaprastinti tuos mokslus nereikia ruosti viso jaunimo profesoriais kas gabus tas ir pasieks aukstumas bet visu vaiku nereikia kankinti viduryneje mokykloje
@Nuomuone
ne kožnam pabažnam dievo šū dą uostyti. Galų gale - aukštasis mokslas ne kiekvienam turi būti pasieliamas, nes vidutinybių pilna, jie nekaip neranda savo vietos paskui. O reikalingi ir paprastesni darbai.
Kai supras kad tu baiges gera moksla busi nebent padlaizys o svogerio vaikai be aukstojo dirbs vadovais ir jie vadovaus tiems pormunams. Nors kiek mates mokslo baigimas dar nereiskia kad zmogus protingas.
Mokslas labai svarbu, bet nereikia suabsoliutinti. Gyvenime žmonės sugeba daug pasiekti ir be mokslo diplomų.
Iki 1980 m. buvo pasirinkimas - arba mokaisi, arba išeini į sovietinę armiją. O ten - toli gražu ne pyragai. Anksčiau rizikavai patekti į Tolimuosius Rytus, prie Kinijos sienos, vėliau - į Afganistaną... Net jei nepateksi, tai lauks diedovščina... Tokios perspektyvos labai skatino mokytis... Na, dar vienas kelias buvo, norint išvengti armijos - į durnyną...
Niekas dėl pasiekimų ar dėstytojų spaudimo nesižudo. Žudosi dėl to, kad nėra palaikymo ir supratimo šeimoje. Vaikas gali būti viskuo aprūpintas ir gerai mokytis, bet vis tiek laikomas nevykėliu, atpirkimo ožiu, šiukšle. Paskui tokios mamos verkia žurnalistams, kad vaikas buvo labai mylimas. Tai netiesa. Jei nusižudė mokslo vietoje, dar nereiškia, kad dėl mokslų. Gal čia ir narkotikai.
@222
Visiškai sutinku. Vidurinėje buvo mane ištikęs noras nusižudyti dėl blogo pažymio. Grįžau namo. Namie tėvukas . Sakau, kad man jau viskas. Blogas pažymys. Jis , kad pradėjo juoktis. Sako: jei tai bus Tavo didžiausia nelaimė gyvenime, tai skaityk pragyvenai labai labai laimingą gyvenimą.
@Augė
Šaunuolis tėvukas.
@222
Nuspręskite už visus
senukai labiau jo bijo,aptarinėja,nei jaunimas,na yra silpnučių ir fiziškai,ir dvasiškai,tai ką jau padarysi.
lanzbirbijoj tuoj visi issikars arba issibegios po svetimas salis cia tik ukrai ir valdininkai gyv gerai
@monas
Pajudėjom komunizmo link
ka s tai yra? turėjom ir egzaminų krūvas,ir besityčiojančius dėstytojus,ir eidavom perlaikyt,ir išsidirbinėdavo ,kas netingėjo,ir vieniši jautėmės, ir arėm stovyklose,kolchoze,kur miegojom ant grindų ,kur pilna blusų,ir taupėm stipendijas,kapeikas, kad į kiną nueit ar teatrą,dabar ,sako,persidirba,ir dirba,ir mokosi,todėl kad poreikaii kiti-pažiūrėkit,kiek ateina,ar atvažiuoja studentų į paskaitas,mokiniai jau su mašinom vyr.klasių, ....Išlepumas nuo gero gyevnimo,po to atsiranda depresijos.
@akademinis stresas?
Pritariu šiam komentatui. Dabartiniam jaunimui reikia grūdinti ištvermę ir išmokti patiems atsakyti už save
SLAVA HEROJAMS - Jaunimas turi ruostis ir buti ruosiamas KARUI !!! Turi ruostis ir psichologiskai
@SLAVA UKRAINI
visus studentus i frunta
@SLAVA UKRAINI
Kad tu pirmas ten atsidurtum, išpera.
jau prabils visi psichologai,nuomonių formuotojai,aiškins,rašys romanus,kam...teorija lieka teorija, tuo labiau,kai nežinomos priežastys.
Radus negyvą 22 metų merginą – specialistas įspėja visus: Lietuvai tai yra raudonas signalas