Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Už visą Lietuvos ir Ukrainos kraują rusai sumokės už terorizmą ir kiek per juos verkia Lietuvių bei Ukrainiečių... Bet matau visi įbauginti niekšu šitų ir tingi... Kas nuo issigimeliu nukentėjo ar prarado artimus metas jiems duoti atsaka ar ką geriau ramei rankas sudėtį ir apsimesti kad viskas gerai čia ? Nu tai ir nužudys jūs ir nieksai rusų kalba ispltins čia... Mirsime agonijoje... Lietuva ir Ukraina blt turi daryti kažką
@Raven
svarbiausia dar vienus metus nugyventi be karo, semti laimę ir pilnatvę, sulaukti pagaliau rinkimų, vien del to, kad nebematytum tų šlykščių snukių per televiziją, o toliau kaip bus, dar pažiūrėsim, gyvenimas jau toks yra, nežinai kas nukris iš dangaus, nežinai į kokį ledkalnį plaukdamas atsitrenksi
@Raven
RaMEI EI EI EI EI
Pakol perskaičiau straipsnį ,trys CBET reklamos. Palaikymas Stepukoniui?
@Petras
Su Opera nei vienos reklamos
Sovietinis aštuoneto susirinkimas. Nusprendė išsinulinti.
o visi seni pranešimai ir yrašai išnyks kartu su 8?, o su kitais aštuonetais sekoje nebus problemų? ar galiu tiesiog telefonų knygoje, ištrinti 8 ir ivesti nulį?, ar naują adresatą vesti?
@tingiu skaityti, ačiū už atsakymus
Atsidarai telefonų knygą, paspaudi adresatą, paspaudi "redaguoti" (ar kokį pieštuką), numeryje vietoj 8 įrašai 0, išsaugai ir viskas. Jo skambučiai ir žinutės lieka su nauju numeriu. Nebent ką nors prižioplinsi.
O gal reikia kaip pas arabus, kurie moka meistrukui už skambučio melodijos pakeitimą - pradėti siūlyti mokamas numerių pakeitimo paslaugas?
O gal reikia kaip pas arabus, kurie moka meistrukui už skambučio melodijos pakeitimą - pradėti siūlyti mokamas numerių pakeitimo paslaugas?
@Jurgis
Ačiū Tau, bent vienas.
@Jurgis
telefone turėjau 1500 numerių. Kas savaitę trinu, bet jų tik daugėja. Tai kiek užtruksiu, kol visus perrašysiu ? Protu nekvepia
Viskas uzknyso ruski
Stfu Rusus iš čia kurie žudė mus ir mūsų artimus blt
@Hannibal
Otai tu oluhe šiandien ne sajungoj su vokiečiais , lenkais, ir kitais kurie žudė mus lietuvius , tu debile tik ruskius pastebi ?
Saika kasdien zmonem teikia vis najas nesamones, dar neapmokestino pestiesems kelio, Simas su Tata pasitare iki rinkimu galimai spes ivesti mokesti ir skatliuka ant koju.
@Nejagi
nuo Kovo mokestis jau bus, jis vadinsis CO2 mokestis. Kvėpuoji - skleidi CO2, dar kažkiek pagadini orą, ruoši maistą, pabrangs kuras, degalai, visa gamybos produkcija ir t.t.
Kas Lietuvoj yra specialistas tas kuris pavagia 40 milijonu ir lieka nebaustas ir gali pavaryt nh valstybine sistema
Debilu issigalvojimas ir pasipinigavimas jei nebeturiu pelno ar tie asilai taip darg
@Antanukas
Ir tarė žodį debil@s
Koks siaubas-"sovietinis aštuonetas"!!!
@Nupušo
čia dar tik siaubelis, siaubas bus, kai pereis prie "sovietinių namų"...
@Nupušo
Ir eurooetiskas 0 . Čia jau dugnas yra taip parasyt
Nuo kovo 1 d. laukia svarbus pokytis: specialistai patarė, kaip jam pasiruošti