Kaip skelbiama pranešime, nemokamoje konferencijoje savo įžvalgomis ir patarimais apie gynybą, fizinį, kibernetinį, ekonominį saugumą bei psichologinį atsparumą pasidalijo daugiau nei 130 pranešėjų. Iš viso per vieną dieną apie saugumo temas kalbėta 27,5 valandos.
Naujienų portalo Lrytas kartu su Krašto apsaugos ministerija (KAM) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VILNIUS TECH) suorganizuotoje konferencijoje buvo kalbama, kaip Lietuva pasiruošusi, kokias pamokas išmoko iš karo Ukrainoje ir kokie svarbiausi Lietuvos gynybos sprendimai jau priimti.
Diskutuota ir kaip būti saugiu internete, kokia paskelbtos nuotraukos ir komentaro kaina bei kaip Lietuvos įmonės ruošiasi krizinei komunikacijai. Taip pat laip prie saugumo gali prisidėti verslas ir mokslas bei kaip įmonės ir institucijos prisitaiko ekstremalių situacijų metu.
Renginio metu dalintasi, kokie yra 3 svarbiausi dalykai išgyvenimui, kuriuos daugelis pamiršta, ar tikrai iniciatyvos ir visuomenės įsitraukimas – išgyvenimo pagrindas, ir kaip gerai pažįstam savo visuomenės narius.
Diskutuota ir kaip didinti psichologinį atsparumą neapibrėžtumo sąlygomis, kodėl svarbus emocinio intelekto ugdymas, kaip pažinti dezinformacijos kampanijas.
Konferencijos „Saugumo kodas“ metu priemones demonstravo Lietuvos policija, Lietuvos šaulių sąjunga, Valstybės sienos apsaugos tarnyba, VILNIUS TECH, Lietuvos kariuomenė, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.
Taip pat LSMU ligoninė Kauno klinikos, Nacionalinis kibernetinio saugumo centras, sostinės vaikų ir jaunimo centras „Hobiverse“, informacinių technologijų saugumo kompanija „ESET“, Fizinių ir technologijos mokslų centras, ir emocinės sveikatos klinika „Anima Psichologija“.