Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Girdejau Žemaitaičio ausra parenge istatymo projekta ir isakys visiems migrantams per 24 val. dingti is Lietuvos. O tiem kas juos idarbino duos dideles baudas. Tiems kas isnuomavo jiems butus, atims tuos butus. Ir konservas visus pasodins uz tai.
@Aciu Remyga!!!
Manau, kad tu esi kvailys, o Remyga- niekšelis, kuris laikosi tokių idiotų kaip tu, pagalba.
Kazkas bando vaizduoti nelegaliu imigrantu problema, taciau jeigu ji ir yra, tai labai jau minimali.
Didziausia problema ( isskyrus ukrainiecius ) - legalus imigrantai - rusai, bielarusai ir musulmonai, kurie Vilniaus krasta ilgainiui pavers donbasu ir luhansku. Ir kas gi organizavo siu imigrantu antpludi? - tai politikai, kuriais pasitikejomes, ejome i rinkimus ir uz juos balsavome.
Didziausia problema ( isskyrus ukrainiecius ) - legalus imigrantai - rusai, bielarusai ir musulmonai, kurie Vilniaus krasta ilgainiui pavers donbasu ir luhansku. Ir kas gi organizavo siu imigrantu antpludi? - tai politikai, kuriais pasitikejomes, ejome i rinkimus ir uz juos balsavome.
@Peilio duris i nugara
Kodėl tokie durni esate?
Dundulį į prazidentus kelsim, nes šita dabartinė ir buvusi valdžia nemoka tvarkytis ir yra visiški žiopliai.
Konservatorių išverstaskūrių režimas prileido Lietuvą visokiais azijatais ir dabar ką jie kalba? Kenkimas, kenkimas ir kenkimas 30+ metų vyksta. Nėra kitos tokios partijos, kuri mėgtų teip kenkti kaip šits.
@žinom
Klausimukas-i kieno puse konservatoriai isverte skura?
Antras klausimukas-uz kiek dirbtum mano imoneje, suvirintoju?
Antras klausimukas-uz kiek dirbtum mano imoneje, suvirintoju?
@Aurimad
Mokėk suvirintojui kaip Anglijoje- ir LR piliečiai eis dirbti. Juolab, kad babuinai suvirintojais Anglijoje nedirba.
Tai į kokias mokyklas eina tie belarusų vaikai?
@Agnė
Į tas, kur lietuviškai nekalbama.
Per šiukšlių partiją kuri sakė kad reikia daugiau darbuotojų kenčia dabar visa Lietuva. O pažiūrėjus į šitą moterytę kažkaip griežtais patikrinimais nekvepia.
visada nuveda į pievas, o ten žydi gėlės. prie ko čia tie ukrainiečiai, lyg jie čia pagrindinė bėda. per šokoladus su kebabais tuoj nebus įmanoma praeit. pristatė niekam tikusių bobų į postus, ne pagal turimą patirtį ir darbo išnanymą, o pagal tai, kaip saldžiai čiulpia ar laižo
O tos moterytės šneka kad šnekėti
@Teisus Dundulis
jau puikiai susikuria patogią aplinką,puikiai sutaria su vietiniais rusais ,kurie buvo pradėję kalbėti lietuviškai,o dabar Klaipėdoje poliklinikos procedurų kabinete tik rusų kalba vyrauja,parduotuvėse darbuotojai tarpusavyje čiulba tik rusiškai.
@Teisus Dundulis
MOTERYTĖS (neblokuokit, ilgesnio komentaro rašyti nenoriu)
Visiškas bardakas su tais migrantais. Šimonytė užtaisė čia mums, kaip kokia Merkel.
Va jums ir karas ukrainoj,Grudzinskaitė sako ,kad ten nėra bombardavimo,ir gyventi galima,tai kas meluoja?
@Xexe
ir yra ,Ukraina didelė ne visur bombarduoja,bet žmonės irgi įvairūs.Ar jauni vyrai irgi dėl to gyvena Lietuvoje,ar paaugliais atvykę,dabar jaunuoliai grįžta,visi ieško kur geriau,o Tėvynė tik didvyriams.
Kažkas ne taip su atvykėliais Lietuvoje – po Dundulio žodžių sukluso ir ekspertai