Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
O kada buvo po 5 savaitines matematikos pamokas? Tik 12 kl. isplestiniam kursui, o bendrajam kursui ir 9 kl. tik po 3 pamokas. Kitos klasese po 4. Jei butu po 5, tai ir rezultatai butu kiti. Be to klasese mokosi po 30 mokiniu, o ne po 15, kaip kad uzsienio kalbu pamokose, deja...
Kai as mokiausi tai mokytojus gerbeme ir bijojome. Esu ir per nagus su liniuote gavusi uz kalbejima su suolo drauge, ir pamokas namie ruosem nes buvo geda. Jei tevams pasiskundi kad gavai su liniuote nuo mokytojo, tai tevai dar dadedavo. Nesupratai, ar nepadarei namu darbu, lieki po pamoku. Tada mokytojas tau vienam aiskina kol suprasi. Pas mus net trejetukininkai istojo i universitetus. Mokytojus iki siol prisimename ir tariame aciu.
Mano laikais i pedagogini stodavo visi, kurie kitur neistodavo, bet noredavo aukstojo. Va tokie mokytojai dabar. Ko cia stebites? Mokytojas niekada ir niekur nera ta profesija, kuri kaltu pinigus. Visu pirma tai - ideja. O kiek tokiu is pasaukimo? Ant pirstu suskaiciuosi.... Tai ko gali ismokyti toks mokytojas, kuris mokytojas tik del to, kad butu aukstasis? Ko tada stebetis, kad toks nemoka suvaldyti klases, sudominti, idomiai papasakoti? Tai iki savo lygio ir mokinius moko, todel ir nemoksu daugeja...
@Nu jo
Tai ko pats nedirbo mokytojų iš idėjos? Pagai tave tai mokytojai tegul būna žirneliai ir dirba už utėlės iš idėjos, a aš būsiu gudrutis ir protingas kalsiu pinigus.
Rezultatai negerės kol dėmesio centre mokinio užimtumas, o ne žinios Įsigilinkite ir pamatysite, kad mokyklose beverčiams būreliams valandų skiriama daugiau nei pagrindiniams dalykams Ar skiriama tiek dėmesio tiksliųjų ir gamtos mokių žinių įsisavinimui kiek sportui, muzikai menams Beveik visose mokyklose veikia sporto, muzikos, dailės būreliai, nors tie patys mokiniai lanko porto, muzikos ir menų mokykla O ar raite bent vieną būrelį, kuriame gilinamos matematikos ar gamtos moklų žinios Dlykiniai būreliai seniai išėjo iš mados.
@Žiniukas
Galima pagalvoti kad jei bútų matematikos būrelis, tai vaikai jį lankytų.Paistalai.
Sistemingai vykdoma programa - vergu ir debilu ruosimas, tarnauti didziajam kapitalui. Pagal ateities planus, turi isigaleti nuotolinis mokymas. Kaip sake vienas "humanistas" G.Grefas, kad isugde protinga tauta- mes negalesim jais manipuliuoti.
@Deja
Ką čia rašinėti niekus apie kažkokią sąmoningai sukurtą programą.Kas ją sukūrė? Problema yra ta, kad nėra iš vis jokios programos.ir net nebandoma jos kurti.
Dar toliau sėkmingai kelkime į aukštesnes klases nepažangius mokinius, skatinkime mokinių nebaudžiamumą, atsakomybės nebuvimą, tai dar ne to susilauksime.
@Vycka
leiskime laikyti egzaminus dvejetukininkams, kaip buvo šiemet.
Dabar prioritetas yra ne mokslai,o telefonas su YouTube žvaigždėmis,kur paaugliai pametęs galvas seka šokančias bei dainuojančias Tik Tok dalyvius.
Viskas eina pagal Sorošo planą,- kuo daugiau kvailių su telefono žaidimais rankose. DB visi filmuojasi,fotografuojasi ir žaidžia,tai nafig ta matematika
Ką pasėjome, auginome, tą ir turime. Darbų ir mąstymo daugiau, o ne lovio plėšymo, nuostabos ir alpimo. Turtai proto neįkrės. Žvaigždės danguje tik visiems spindi.
Kol mokytojas nebus autoritetinė profesija,o mažiausiai grrbiama, pasiekimų nebus.Mokytojai su savo užimtumais ir esamose sąlygose jau nieko nebegali,jie išsunkti,nebent gali išeit iš mokyklų
@Lada
Kas jums neleidžia dabar gerbti mokytojus?Ar čia reikia kažkokio nurodymo iš viršaus? Jauni tėvai visai nukvaišo- atiduoda savo vaikus į mokymo įstaigas , o po to iš jû pačiu vaikų mokytojų visaip tyčiojasi.
REKLAMA
REKLAMA
Jurkevičius apie matematikos egzaminą: jei abiturientai būtų laikę privalomą fizikos egzaminą, situacija būtų dar liūdnesnė