Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI

MažiAU PROBLEMŲ

''Jeigu prezidentas išsako kažkokią poziciją dėl kandidatų partiškumo arba išsako poziciją dėl dar kažkokių dalykų jau pačiai premjerei, tai manau, kad yra savotiškas dalyvavimas. Bet tas dalyvavimas, kaip sakyti, Konstitucijos rėmuose“, – pirmadienį žurnalistams sakė M. Sinkevičius.''

Ir be jokių rėmų, buvę berginiai, įteisinti vagys masiulinai-gentviliniai ir okeanydes,
--kasdien siuntė gn ant trijų raidžių ir tai jam tiko...

GN padarė tik vieną ryžtingą ir gerą darbą, - nepraleido ožio dinastijos NEPOTIZMO, - simbolio , - broilerio1, į EK...
Gal ir naujai koalicijai reiktų panašiai elgtis su gn...
komunistas nausėda labai bijo vėl asishikti, kaip su žiurkiniu premjeru - nes ir dabar aišku, kad jis prastas ir bukas vadas.
Tai paprasčiausias buvusių bandymas išstumti jiems neparankią partiją NA. Jie bijo!
Priklausoma žiniasklaida ir iš užsienio valdomi politikai stengiasi valdyti mūsų protus, bet nepasiduokim!
Valstybės perversmas nepavyko
Kur tu dėsies gitanai? Kur tu rasi geresnį seimo pirminyką nei aš. Pagaliau turėsiu savo kortežą, kaip saulius turėjo
Yra pas zekus pamatinė vertybe-atsakyti uz "bazara".Ir kuo aukstesnio kalibro zekas,tuo tvirtesnis zodis.Bet ,soriukas,auksciausias vadas, taip didziavesis pergale pries Panele Nr.2,zodziais svaistoi kaip spuoguotaveidis gimnazistas.Pasakei Vade zodi,mirk,bet jo laikykis.
Tas spoguotas eilinus vagis
Tas spoguotas eilinus vagis
@Žodis!!! nauseda, Dabar pirks 44 tankelių už 2 MILIJARDUS. 1 tankelio kaina- 40 MILIJONŲ. Tai Kauno stadiono kaina!!! KAS TAI ??? PARAMAI JAUNOMS ŠEIMOMS Būstui PINIGŲ kelių Eurų NĖRA, BET GELEŽIUKAMS UŽ 2 MILIJARDUS YRA? KAS tai?? Kokios varganos Žmonių Pensijos, 50% Europos lygio. Ar Jie blogiau dirbo už vokietį ar švedą??? Pensijas gali sutvarkyti per DIENĄ!!! Kaip ir nulėkt į Ukrainą. Sodroje pinigų yra, 3 MIlijardai. Kas užbūrė nausėdą, kad ištisai varo karo psichozę?
Pirmu smuiku groja Sinkevicius prisidirbes čekiuku byloje...ir kaip rinkejams tokie patinka...LOL
Nu ir pririnko clownu prie lovio senjorai tai reikia atimti is pencininku balsavimo teise...LOL
nauseda, Dabar pirks 44 tankelių už 2 MILIJARDUS. 1 tankelio kaina- 40 MILIJONŲ. Tai Kauno stadiono kaina!!! KAS TAI ??? PARAMAI JAUNOMS ŠEIMOMS Būstui PINIGŲ kelių Eurų NĖRA, BET GELEŽIUKAMS UŽ 2 MILIJARDUS YRA? KAS tai?? Kokios varganos Žmonių Pensijos, 50% Europos lygio. Ar Jie blogiau dirbo už vokietį ar švedą??? Pensijas gali sutvarkyti per DIENĄ!!! Kaip ir nulėkt į Ukrainą. Sodroje pinigų yra, 3 MIlijardai. Kas užbūrė nausėdą, kad ištisai varo karo psichozę?


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų