Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Kai bukagalvis ateina į valdžią visada ateina ir problemos, nes protingų sprendimų daryti negali, o tada lieka tik veiklos imitacija.
Nieko verti tokie "paaiškinimai". Kai nuėmė rodykles irgi aiškino kaip bus gerai be rodyklių.... Matyt kažkas padarė biznelį ant naujų šviesoforų pirkimo; nemanau kad iš kvailumo, nors ir toks variantas neatmestinas. Kartais biurokratų kvailumas tiesiog stebina.....Reikėtų tuos rodyklių nuėmimo iniciatorius patraukti baudžiamon atsakomybėn- ir išieškoti nuostolius. Juk šita "iniciatyva" kainavo ne vieną šimtą tūkstančių?????
kada gatves pradeit taisyt ir platit
luzeriu idiotu saika
kiek dar idiotu ekspertu lietuvoje prisnekeje nesamoniu covid ir t.t
todel kad prieyrankos valdzioje sedi todel uztruko visus 30metu kreivus istatimus daro taiso pertaiso vaizduoja kad dirba viska uzdraude dabar hal nebeliko ko tai atgal grazina uzsiema nesamonem alga dykai gauna apmokestino jau viska
Tik siknos skylej gali buti tokios nesamones
Keikem konservatoriu Butkeviciu ,kai 2015 nueme rodykles.Keikeme pries 4 metus, konservatorius,kad nueme.Dabar keiksime konservatorius,kad grazino.Uch blt pedokonserva.Tas rodykles jums i sikna sukisti.Ta kompentenciju agentura aiskei pedokonservos kantora ,plauna babkes.Ir juos ant kuolo,nes jie vistiek pedokonserva.
pinigu vagys nuimt uzdet nuimt uzdet geriau tu durniu is vis nebutu nebut reikeja nuimt
Džiugu, kad Lietuva nestovi vietoje
Į Vilniaus sankryžas grįžo žalios rodyklės: paaiškino, kodėl tai užtruko 4 metus