Kartu su „Kovotojų už Lietuvą sąjunga“ ketina kandidatuoti Antanas Kandrotas Pilaitės-Karoliniškių apygardoje, o Stanislavas Ladinskis – Panerių-Grigiškių apygardoje.
Savivaldybės tarybos nario mandato V. Titovas neteko Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu, 2019 metais lapkričio 5 dieną.
V. Titovas kreipėsi į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą (LVAT), kad šis panaikintų VRK lapkričio 5 dienos sprendimą, kai prieš laiką nutraukti jo įgaliojimai uostamiesčio taryboje.
Teismas nusprendė, kad VRK pagrįstai panaikino už partizanų vado paniekinimą nuteisto V. Titovo Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nario mandatą.
„Seimo rinkimų įstatymas kalba apie tai, kad Seimo nariu negali būti renkamas asmuo, kurį Seimas apkaltos proceso tvarka pašalino iš užimamų pareigų ir panaikino jo Seimo nario mandatą.
Tai čia eina kalba apie tai, kad čia Seimo narys turėtų būti pašalintas apkaltos proceso tvarka. Vertinsime, žiūrėsime ir aiškinsimės teisės aktus, ar atitinka tas nuostatas, ar ne kaip tarybos narys. Bet kol kas sunku pasakyti, kokį sprendimą priimsime.
Kada patikrinsime visą informaciją apie visus kandidatus, tada pasakysime, kurie kandidatai atitinka reikalavimus, o kurie – ne“, – sakė L. Matjošaitytė.
Primename, kad anksčiau skelbėme, jog vietoje V. Titovo į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą pateko visuomeninio rinkimų komiteto „Titov ir teisingumas“ sąraše po brūkšnio buvusi Ela Andrejeva.
Klaipėdos apygardos teismas spalio viduryje sumažino uostamiesčio politikui V. Titovui politikui skirtą baudą iki 10 tūkst. eurų. Šis nuosprendis įsiteisėjo spalio 17 dieną.
Gegužę Klaipėdos apylinkės teismas V. Titovui už partizano Adolfo Ramanausko-Vanago paniekinimą buvo skyręs 12 tūkst. eurų baudą.
Tyrimas dėl politiko veiksmų pradėtas 2018 metų liepą, kai V. Titovas diskusijoje dėl partizanų vado atminimo įamžinimo neteisingai pareiškė, jog partizanų vado iniciatyva buvo nužudyti 8 tūkst. piliečių ir vaikų.
V. Titovas tikina pasirėmęs sovietų teismo sprendimu, tačiau istorikai pabrėžia, kad tai buvo politinė sufabrikuota byla, o tiriant partizanų veiklą negalima remtis vien jų budelių KGB bylomis.
Klaipėdos politikai V. Titovui buvo pradėję mandato panaikinimo procedūrą dėl priesaikos sulaužymo, tačiau jis pasitraukė iš tarybos dar iki balsavimo, o per kovą vykusius savivaldos rinkimus vėl buvo išrinktas jos nariu.