Atvykęs į suvažiavimą jis filmavo renginį, vėliau socialiniuose tinkluose ragino laukti vaizdo įrašo.
Primename, kad A. Kandrotas-Celofanas yra vienas iš kaltinamųjų riaušių prie Seimo byloje.
Riaušės prie parlamento rūmų Vilniuje kilo 2021 metų rugpjūčio 10-osios vakarą po mitingo prieš Vyriausybės ribojimus, skirtus imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.
Pasibaigus Seimo posėdžiui dalis protestuotojų užtvėrė išėjimus iš parlamento rūmų bei išvažiavimą iš vidinio kiemo. Prieš protestuotojus policija panaudojo ašarines dujas, šie savo ruožtu mėtė į pareigūnus akmenis.
Policija pažymi, kad organizuoto mitingo metu ir po jo grupė asmenų „organizavo ir išprovokavo žmonių sambūrį viešai smurtauti, niokoti turtą ar kitaip pažeisti viešąją tvarką“, riaušių metu asmenys tai ir darė, panaudojo sprogmenis bei pasipriešino policijos bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnams.
Armonaitė: chaosas ir nenuspėjami mokesčiai vidaus politikoje nereikalingi
Šiuo metu vidaus politikoje nereikia chaoso ir nenuspėjamų mokesčių, sako Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė.
„Turime nustoti gąsdinti tik spėjusius aprimti žmones naujomis bėdomis. Ne chaosas vidaus politikoje ir nenuspėjami mokesčiai dabar reikalingi. Gyvenimas turi būti pilnavertis ir mes už tokį gyvenimą kovosime“, – šeštadienį Laisvės partijos suvažiavime kalbėjo A. Armonaitė.
„Ir aš labai norėčiau, kad neprarastume noro gerai, laimingai gyventi ir mes, kad vis daugiau mūsų žmonių galėtų jaustis stiprios vidurinės klasės dalimi. Taip, mūsų Vyriausybė kaip nei viena kita Lietuvos Vyriausybė išgyveno krizę po krizės. Bet nepamirškime, kad kartu su mumis visas jas išgyveno ir Lietuvos žmonės. Išgyveno, atlaikė ir sustiprėjo“, – pažymėjo partijos pirmininkė.
Ji savo partiečiams pažymėjo, jog „laisviečiai“ yra vienintelis „progresyvios žmogaus teisių darbotvarkės vėliavnešys“, vardindama partijos keltas ir Seime įgyvendintas iniciatyvas.
„Kartą ir visiems laikams išsprendėme pavardžių rašybos klausimą, ištaisėme valstiečių įtvirtintus neadekvačius draudimus nevaisingoms poroms, Lietuvos baudžiamoji politika pagaliau tampa grįsta ne sovietiniu žiaurumu, o protingumu ir proporcingumu. Pagaliau, nei viena kita partija nenuėjo taip toli įgyvendindama pokyčius, svarbius LGBTQI+ žmonėms“, – sakė A. Armonaitė.
Partijos vadovė savo kalboje taip pat akcentavo paramą Ukrainai Rusijos pradėto karo fone.
Laisvės partija šeštadienį renka pirmininką, A. Armonaitė iki šiol yra vienintelė paskelbusi savo kandidatūrą, ji partijai vadovauja nuo šios įsteigimo 2019 metų birželio 1 dieną.
Laisvės partija įkurta, kai dalis jos narių ir lyderiai, tarp jų – dabartinė partijos pirmininkė A. Armonaitė ir buvęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius, prieš tai paliko Liberalų sąjūdį.
Partija turi 11 Seimo narių frakciją, dalyvauja koalicinėje Vyriausybėje bei vadovauja Ekonomikos ir inovacijų, Teisingumo bei Susisiekimo ministerijoms.